Új hozzászólás Aktív témák

  • regvoltrossz

    tag

    Ebben a hozzászólásban leírtam, hogy mi történt a párom dvb-c beltérijének zsinórjával, ami egyébként Humax: [link] Közben eszembe jutott, hogy nekem is van ám beltérim kettő is, mivel egykoron előfizető voltam és megvásároltam őket. Az egyik Globalteq 370-es, a másik egy Intek box. Nálam már nincs Telekom kábel, de ugy kb. egy éve még működött mindkettő a páromnál, mert akkor kíványcsiságból kipróbáltam. Most az adott helyzet miatt ezek egyikének használata logikussá vált az elrágott helyett, ám nem jutottam velük semmire, mert mindkettőnél bekapcsolás után a nyelvkiválasztás után elkezdi keresni a csatornákat, majd egyből visszavált a nyelvválasztás képernyőre. [link]
    Semmi mást nem tudok csinálni a beltériken. Mindkettő csak idáig jut. Mi történhetett? Mindkettő pont ugyanazzal a hibával romlott el?

    Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

Új hozzászólás Aktív témák