Új hozzászólás Aktív témák

  • Snooker

    senior tag

    Sziasztok!

    Rendkívül lelassult netezés közben a számítógépem. A legnagyobb lassulás akkor van, amikor letöltök. Érdekességképpen eddig átlagban 50-60 megával töltöttem, most ez lecsökkent 7-re és ha közben használom a gépet még az egér mozgatása is szaggatott, valamint ha megnyitok egy weboldalt, akkor hajlamos megszakadni a net kapcsolat, van, hogy csak pár másodpercre szakad meg, de olyan is, hogy csak újraindítás hatására sikerül újra kapcsolatot teremteni. Tudom, hogy a HDD-m nem ideális 1000 megás nethez, de már 4 hónapja ilyen és csak az utóbbi napokban jelentkezett a fentebb taglalt problémám. Futtattam vírusírtót ami nem talált problémát, illetve HDD-m is kifogástalan HDD sentinel alapján. Délelőtt a speedtest még 200 megabit/s körüli le-, és 400 megabit/s körüli feltöltést írt. Az imént újra megmértem és már csak 25 megabit/s a letöltés. Korábban 900 megabit/s körüli volt ez az érték.

    Már a böngészés is kínkeserves. Nem csak az, hogy lelassult az oldalak betöltése, hanem néha be se tölt, azt írja nincs kapcsolatom (ez főképp akkor van, amikor egyszerre több weboldal fut).

    A modemet újraindítottam, semmi változás.

    Ez szerintetek a számítógépem hibája vagy a szolgáltatással van valami galiba?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák