Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Picit vissza aludtunk édessel. Már 4 előtt fent voltam és bekapcsoltam a gépet de édes csak megébredt és miután körbenéztem a fórumon inkább visszabújtam mellé még kicsit aludni a gépet pedig itt hagytam seedelni.
    Tegnap reggel miután elfogyasztottuk a reggelinket elindultunk édes anyukájához Hajmáskérre. Nagyon jól éreztük magunkat. Cunci kapott egy csodaszép overált. A felnőttek előzetes megegyezés alapján nem kaptak semmit. Ott ebédeltünk és picit még elvoltunk majd mikor indultunk volna haza felvetettük cuncikának hogy ha akar ott aludhat a mamánál. Először benne is volt de pont mikor hazaértünk és édes felhívta az anyukáját hogy minden rendben van e kiderült hogy végig sírt. Így visszamentünk érte. Édes gyakorolta a vezetést. Persze mire odaértünk cuncika már ott akart maradni így hazafelé úton mi hallgattunk egy pici sírós hisztit. Engem nem zavart a dolog csak édest viselte meg lelkileg.
    Nagyjából ennyi történt tegnap.
    Ma délután dolgozik életem. Szerintem mi szépen elleszünk cuncikámmal. Minimális hiszti már alapszolgáltatás nála de az idegeim egy tartósabb hisztire is simán fel vannak készülve. Persze nem lesz semmi ez biztos.. Utóbbi időben nagyon jól megtalálom vele a hangot. Nem szokott gond lenni.
    Sajnos a Jézuska nem hozta meg nekünk a cicust. Már idénre marad ez az ajándék. Remélem nem várat nagyon sokáig minket már..
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák