Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Elég szarul aludtunk. Édesnek fáj a torka és nekem is kapar. Mondjuk én párszor eláztam a héten így nálam érthető lenne ha megfáztam.
    Tegnap tulajdonképpen semmi nem történt. Lementünk a boltba reggel vásárolni. Utána reggeliztünk és a lakást rendeztük. Takarítottunk. Édes közben főzött is. 11 körül átmentem elkérni Zolitól annak az autószerelőnek a számát akinél ideiglenesen állomásozik kb. fél éve apám transitja: Nincs rajta műszaki és gondoltuk amíg nem lesz rá pénzünk addig el lesz ott. Csakhogy időközben a szerelőnek kell a hely és szólt hogy vontassuk el mert kezdi zavarni. Meg is beszéltem vele hogy 2-3 körül megyünk érte de Zoli benyögte hogy nem ér rá. Jöttek hozzájuk az anyósáék. Ha ma forma1 végéig nem jön át hogy menjünk ki a kocsiért akkor felhívom a haveromat jöjjön le mórra és segítsen elvontatni a kocsit. Vagy esetleg apámat megkérem erre. Majd alakul. Édessel is elvontatnánk csak ő egész nap dolgozni fog.
    Metroban újra elakadtam egy idióta résznél. Szerintem ma majd továbbverekedem magamat valahogy.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák