Új hozzászólás Aktív témák

  • _Petya_

    őstag

    válasz azbest #75556 üzenetére

    Pontosan, vitte is a régit, el kell vele számolnia, nem volt opció, hogy a kezembe adja az újat és lelép. És igen, nem akarok sok tízezer Ft-t kiadni + garanciavesztést kockáztatni egy gépre ami még majdnem 2 évig garanciális. Drága volt, benne van az árban a helyszíni garancia, élek vele. Az más kérdés, hogy ha ezt a gépet most jelen állapotában bevinném bármelyik szervizbe, azzal a lendülettel hajtanának el, hogy biztos én barmoltam szét a kijelzőkeretet...

    De a legjobbat nem is mondtam, azzal kezdte, hogy kivette az akksit (eddig jó), csodálkozott, hogy hm, milyen vékony, és kezdte is bontani, mondtam neki, hogy van ám benne másik, belső akksi is, szóval úgy kéne hogy BIOS-ban akksi disable, másik akksi leköt, és akkor van áramtalanítva, de nem nagyon hatotta meg a dolog, á, jólvanazúgy :) mondjuk ha baj lett volna, gondolom gariban kapok zsír új gépet, szóval nem tettem szóvá, de azért egy Thinkpad szerelőnek ezt talán tudnia kéne, minden szerelős video ezzel keződik a neten...

    Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

Új hozzászólás Aktív témák