Új hozzászólás Aktív témák

  • S1M0N

    senior tag

    válasz kemotox #88046 üzenetére

    Ahogy a kolléga is írja, a mobilitás miatt jobb a vezeték nélküli, én is ezért vettem ilyet pár éve.

    Egyből beszereztem hozzá egy Play & Charge Kit-et, így nem kell elemtöltéssel vacakolni, hanem játék közben is tudom tölteni a kontrollert (vagyis az aksit). Ráadásul nálam több héten/hónapon keresztül is is simán elmegy, igaz ez a használat idejétől is függ, de jól bírja, én gyárit vettem.

    Azért ha rácsatlakoztatom a töltőt, akkor igencsak lehet érezni a súlytöbbletet, igaz, a kábel majdnem 3 méter...

    Szóval szerintem megéri a felárat, elég jól bírja a gyűrődést.

    Én leginkább Rocket League-ezni szoktam vele, valamint FIFA, Euro Truck Simulator 2, plusz szinte az összes platformer játék, ami támogatja, valamint egyéb autós játékok.

    Plusz megvettem a Controller Companion nevű programot, amivel a kontrollert tudom egérként is használni, így akár filmnézésnél is lehet használni távirányítóként ha lusta vagyok felkelni az ágyból, igaz, ahhoz látni is kell, hogy hol a kurzor. :DDD

    Amúgy ha most vennék kontrollert PC-hez, akkor Xbox One-ost vennék, mert a 360 D-padja használhatatlan sokszor, főleg verekedős játékoknál, bár azokkal én ritkán játszok.

Új hozzászólás Aktív témák