Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz csaba951 #40247 üzenetére

    Én is bele vau-vau, mert nekem más a véleményem. Az TUTI, hogy ennyiért INGYEN van a TDU2! Nagyon jó játék! Bár, az is igaz, hogy lehetne még hozzá tenni, de ez MINDEN játékra igaz lehetne, ennyi erővel. inkább a kontra dolgokhoz tennék hozzá:
    Én speciel totál elvagyok a billentyűzetről irányítva, SEMMI problémám nincsen vele. Persze, kiegészítővel tuti jobb, de a billentyűzettel IS lehet nyerni, gond nélkül.
    Szerintem NEM drága, és 15 autó van csak dlc-ben (egy autó 80 token, a kaszinó 800), melyek normál változatai megvehetőek játékbeli pénzért. Az autók törnek, de persze nem igazán. Pár nagyobb csatt után azért az ajtó már nem illeszkedik, és a fényezés is megsérül. A lökhárító lifeg. A semminél több. Lásd Need for Speed World pl, ott ennyi sincsen. :P
    DLC árak, 5 dollár 400 token
    12,5 dollár 1000 token,
    25 dollár 2000.
    Ennyiből még marad is. Sok, -kevés, ezt mindenkinek magának KELL eldöntenie. Szerintem, a kaszinózás miatt megér rá áldozni még. :K Élvezet csak a sima furikázás is, semmi cél, csak megy az ember. :K ilyen szabadság pedig kevés játékban adatik meg. :DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák