Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GypsFulvus2

    őstag

    válasz Malibutomi #20887 üzenetére

    Nekem kb 18-23 óra között bármi megfelel. Előtte edzés miatt nem jó, 23 óra után meg már nem szívesen játszom, mert akkor nehezen tudok elaludni. Szóval csak a többiektől függ, hogy meddig toljuk, úgyhogy később is becsatlakozhatsz.
    A Delta kifejezetten harcra való hajó. Yllgrim szerint nagyon jó, csak kicsit nehézkesen mozog. A lebutított F7C-nek valószínűleg méltó ellenfele lehet, a Super Hornetnek nyilván nem. Viszont mivel harcra fejlesztették, számolnod kell vele, hogy nincs jump engine, cargo, stb.
    A tegnapi tapasztalataim alapján az Avenger már használható ugyan harcban, de azért egy F7C-vel, vagy egy Mustang Deltával nem ér fel. A S3 ágyújától jóval nagyobb pusztítóerőt vártam volna el. Túl hamar kifogy belőle az ammo, és ehhez képest túl kicsi a damage aránya, túl sokáig kell sorozni vele az ellenfelet. Valami jobb ágyút kell rá felszerelni azoknak, akik harcra akarják hasznáni. Bár persze a variánsai még nem jöttek ki, biztos lesz azok között is dogfight-ra való.

    mrfire: Én semmi olyasmit nem olvastam a fórumokon, hogy változtatni akarnának a CCU menetén.

    [ Szerkesztve ]

    "Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Új hozzászólás Aktív témák