Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    Bosch 4. évad:

    Eddig 6 részt néztem meg ebből az évadból és kicsit úgy éreztem az elején, hogy nagyon lassan indul be az évad, ez volt talán a leglassabb folyású eddig, aztán Ahogy Eleanort megölték, az egyrészt nagyon váratlan volt, erre tényleg nem számítottam, kedveltem is a karakterét, sajnáltam nagyon, hogy meghalt. Itt már el kezdtek felpörögni az események, úgy érzem az utolsó 4 rész jó lesz nagyon. Az kicsit csalódás ahogy a bringás, telefonlopkodós gyilkos KTK -nek vége lett, hogy pechje volt és csak elcsapta egy autó, mertem remélni, hogy valahogy lebukik végre és elkapja a rendőrség. Az évad fő ügyével kapcsolatban pedig szerintem túl egyszerű lenne a megoldás, hogy Sheenan ölte meg az ügyvédet, bár sok jel ellene mutat, szerintem csak egy szerencsétlen lecsúszott zsaru, akinek már volt egy ügye és a ballisztikai elemzés is egyezést mutatott a fegyverével, de van egy olyan érzésem, hogy vki be akarja mártani őt a kollégái közül.

    Amúgy jó nagyon a sorozat, pedig a detektív történeteket általában nem szeretem, de ez jól meg van csinálva, kelleőn jó drámával megspékelve.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák