Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mik76

    senior tag

    Trapped

    Ugyan mar vagy ket hete befejeztuk, gondoltam azert leirom ide mennyire tetszett. :)

    Az elso szezon kifejezetten remek. A szamomra total ismeretlen szineszek kifejezetten uditoen hatottak, es nemileg hihetobb iranyba toltak a tortenetet. Jo a rendezes, jok a szineszek, Izland komor es fagyos (egyben igy kivulrol sokszor gyonyoru) hangulata szinten ujszeru. Vegre nem LA-ben vagy Miamiban tortenik valami...
    Nekem 9/10.

    A masodik szezon elejen nagyon kell figyelni a nevekre, meg a csaladi kapcsolatokra. Elegge megkutyuljak a dolgokat, de kesobb minden ertelmet nyer. Jo hogy a helyszin es ebbol adodoan a szereplok java reszt ugyanazok. Latszik hogy tobb penzt kaptak a folytatasra, es igy az orszag zord szepseget meg jobban be tudtak mutatni mindenfele dron felvetelekkel. Nem erzodik rajta hogy meg nagyobbat akartak volna guritani a keszitok, mint megannyi masodik szezonban. Sikerult megtartani a hangulatot, a szereplok nem valtoztak onmaguk parodiajava, a tortenet megint amolyan "kozepes meretu". Ez alatt azt ertem hogy joval tobb mint egy Derrick epizod, de nem is egy orszag megmenteserol szolo mega produkcio.
    Szinten 9/10

    Bar ilyen lenne minden sorozat. :)

    http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

Új hozzászólás Aktív témák