Új hozzászólás Aktív témák

  • spiky03

    veterán

    Flash záró

    Érdekes volt.
    H.R-t sajnáltam, őt bírtam, jó pofa volt. Kár, hogy kiírták.
    A vége elég érdekesre sikeredett. Ott a világvége, de még szépen lassan búcsúzkodik mindenkitől :DDD

    Nem is tudom elképzelni merre viszik tovább a következő évadban, de remélem, hogy ismét magára talál majd a sorozat, és nem lesz benne ennyi dráma.

    Arrow záró

    Ez már valamivel jobb volt, de azért ez sem volt azért az igazi.
    Azt viszont jó volt látni, hogy Oliver végre körbeért és eljutott az első részig, de így akkor már nem lesz több flashback a következő évadban ugyan?
    Slade jó volt benne, csak keveset. Chase így a végére már kicsit elfáradt szerintem már nem volt olyan jó.
    A nagy robbanásra meg nekem is az a gondolatom, hogy túl élték, vagy max csak 1-2 halt meg, vagy mindenki meghalt és csak most kezdődik az igazi Zöld Íjász története. :D Mondjuk nem tudom, hogy a képregényben is volt-e csapata, mert ha jól emlékszem a Smallvillebe ott egyedül tolta. Lehet itt is ez lesz?

    Shiled záró

    Ez is jó rész volt, mint kb mindegyik.
    Szellemovast jó volt újra látni. :C Amit Daisy-vel nyomattak az nagyon komoly volt. :C
    Culson is jó volt a kis szerepcserével.
    Azért a vége elég érdekes lett. Azért kíváncsi vagyok, hogy hova kerültek, meg mit csinálnak ott. Coulson mit dolgozik? :)
    Remélem a következő évaddal folytatják ezt a színvonalat, vagy még emelik, az nagyon jó lenne. :C

    Ugyan lesz-e majd benne említés a Pókemberről, meg majd Thorról? :)Mert ugye szokták emlegetni a filmeket.

    SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

Új hozzászólás Aktív témák