Új hozzászólás Aktív témák

  • looser

    addikt

    Megvallom őszintén, nem lesz energiám végigkóstolni őket, annyi újdonság van. Meghozta a gyümölcsét a sörforradalom, egyszerűen ekkora újdonsághalmazzal még nem találkoztam. Simán van vagy húsz tétel amelyről életemben nem hallottam, pedig olvasgatok erre-arra. A bodzás ipáról szerdán hallottam először, lent a HF pubban, állítólag iszonyú mennyiségű bodza került bele. Valami teás sörrel is kísérletezett Kiss Tomi, nem tudom, megjelenik-e valamikor, eddig nem jött ki rossz sör a kezei közül, max. elég hasonló :-P
    A zip's Golden Ale-nek nagyon örülök, hogy kihozzák újra, két éve ő volt a kedvencem. Egyébként a listaírással felhagytam, amit nem ismerek, azt iszom :-)

    (#8936) icepuck: nem ismerem, de ő benne lesz a válogatottban, gondolom utána Élesztőben csapról folytatódik a karrierje :-)

    (#8937) Daneeka: igen, az elég nagy hiba, biztosítani kellene a 2dl-es adagokat is, mert akkor lehet minél többet kóstolni.

    A két Lidl-es angol értékelései: Spitfire és Bishops Finger. Nincs mese, neki kell ugrani és tesztelni ezerrel :-)

    [ Szerkesztve ]

    Mindent tudok a rákászszakmáról...

Új hozzászólás Aktív témák