Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • looser

    addikt

    válasz Dilikutya #23102 üzenetére

    Az elsőt nem ismerem, de keresni fogom, köszi! Nem helyi nálatok ez a sör? A Jozint meg mintha beszéltük volna nemrég, Kővári mester főzte az egyik (utolsó?) Főzdefesztre. Tényleg jó volt. Szerintem még az Ogre is igen jó a hazai kisüzemiek közül.

    (#23103) [CsuCsu]: hirtelen összezavarodtam, azt hittem, a Marston's EPA-ból indult a dolog (amire 3,25-öt adtam) de most látom csak, hogy az Abbaye de Vauclair Impériale-ról van szó. Erre egyébként 3,5-öt adtam; nekem pl. pont egy relatív kommersz belga a kedvencem, a Corsendonk Agnus Dei. Más. Ha jól emlékszem, te pont nem kommersz (árú) sörökből raktad össze azt a tekintélyes mennyiséget, nem? Ezzel csak arra reflektálok, immár kimondva (bár a camembert-es példával már akartam jelezni), hogy nem lehet tudni, ki mennyit tud szánni erre a hobbira (életmódra, érzésre, kattanásra...) és ezért, csakis ezért javaslom, hogy kóstolgasson. Jól néz ki az a belga, nem túl jó, ebben az árban vannak jobbak, mégis azt gondolom, mehet bátran a Leffe, Grimbergen, Mort Subite (talán ezeket mind a Borsodi karolta fel?...) mert ezzel is szélesedik a nézőpont. Nagyanyádnak is igazat kell adjak, de nálam a "minden szar, ami szembejön" annak a léce alacsonyabban van :)

    Mindent tudok a rákászszakmáról...

Új hozzászólás Aktív témák