Új hozzászólás Aktív témák

  • looser

    addikt

    válasz kökény #21076 üzenetére

    Mert ezek elérhetőek mindenki számára, ha nem számítjuk a postázást, mert akkor gyakorlatilag minden :-) Nekem például jó infó volt, amikor valaki leírta, hogy a Soproni ipa megint kezd jó lenni. Lehet, hogy csak egy új batch, új komlóágyú, más kezeli a gépet, frissebb alapanyagok, de aztán visszaromlik majd, de ez érdekes volt. Ha <200 akciós Auchan csehekre felhívja valaki a figyelmet és zizzent egy kis plusz infót, az is jó. Nem tartom sznobnak a topicot, ezért is járok ide. Szerintem belefér, sőt, hadd menjenek. Ezt a 90%-os arányt sem észlelem igazán, de ha új arc jelenik meg, ők elsősorban a bárhol elérhető, alapvonal feletti tételeket érzik kimagaslónak, joggal. A #21065-re válaszolva: igen is meg nem is. Attól függ, milyen tapasztalattal érkezik. Ha eddig az alap nagyüzemit itta a helyi negyedosztályúban, akkor persze, szerintem legyenek ezek a következő lépcsőfokok. Sőt, magam a cseh lágereket ajánlanám ismerkedésre; ha budapesti, akkor jópár címmel meg is szórnám, de legalábbis javasolnám, hogy az összefoglalóba kukkantson bele (na, most belenéztem és igencsak rácsodálkoztam, ez egyre jobb és informatívabb, köszönöm a szerkesztő(k)nek!). Az általad említett belga vonal is jó, de az a fejemben egy harmadik út, gyökeresen eltérő ízvilág, a belgák mindenkinél másabbak :-D De ha most jönne valaki, javasolnám, hogy szerezzen be egy belga hatos pakkot a LIDL-ben (még tuti van mindenhol) és kóstolja végig őket alkalomadtán. Jó és izgalmas világ ez és a könnyen hozzáférhető és olcsó söröknek is helye van itt.
    Cheers :)

    Mindent tudok a rákászszakmáról...

Új hozzászólás Aktív témák