Új hozzászólás Aktív témák

  • Syz

    senior tag

    Én személy szerint örök modder és ezért örök PC-s is vagyok :) Viszont ahogy már egy másik oldalon is leírtam,sajnos az általam imádott sportjátékok miatt (NHL,NFL) be kellett szereznem egy konzolt.Mivel nem szeretem a régi megoldásokat és a rókabőröket,ezért inkább egy "neksztdzsen" PS4 mellett tettem le a voksomat,de volt előtte rövid ideig Xbox 360-om is.Tudom az már nem mai masina és dicséretes hogy eddig jöttek hozzá játékok de már rég nyugdíjazni kellett volna,főleg mióta elindult ez a nagy RGH-zás.Ennek ellenére meglepő hogy vannak olyan üzletek akik kinect-el együtt még képesek lennének elkérni 80-90 ezer ft-ot 10 éves konzolért..Szóval az említett sportjátékok egész pofásan néznek ki a PS4-en,nem mint ha marha nagy erőforrás kellene azért az Ignite engine alá,de pl. a Fifa 15-öt PC-n játszom és természetesen sokkal jobb is,rengeteg frissítés,mod és kiegészítő van hozzá naprakészen.PS4-en megvan még a Last of Us illetve a Bloodborne ami nem volt rossz,de ennyi.A többi amit demóban vagy haver által idehozott lemezen kipróbáltam,mind csalódás volt.Főleg hogy bántja a szemem a 30 FPS,főleg mondjuk egy autóversenyes játéknál..Én személy szerint ki nem állhatom a konzolokat,ha az említett játékok visszatérnének oda ahonnan a sikeres útjukon elindultak (ugye EA?) akkor mindenféle érzelgés és kötődés nélkül,azonnal eladnám a PS4-em,szemrebbenés nélkül.Igazából nekem van okom dühösnek lenni ezekre a konzolnak csúfolt gépekre,de ha a játék fejlesztők minden platformra egységesen kihoznák a terméküket és mindenki eldöntené hogy melyikre ruház be és melyikre választ,akkor elfogadnám hogy vannak.Most sokan azt fogják mondani hogy az EA-tól ne várjak csodát és tudom hogy egy szemétláda cég de ennek a hátterében nem csak ez áll,egész egyszerűen lusta amerikai mintára most túl vannak hypeolva a konzolok,sajnos most ez a divat.Aki viszont nem szereti a korlátokat,az úgy is maradni fog a PC-nél.. :)

    "Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

Új hozzászólás Aktív témák