Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Syz

    senior tag

    Én személy szerint örök modder és ezért örök PC-s is vagyok :) Viszont ahogy már egy másik oldalon is leírtam,sajnos az általam imádott sportjátékok miatt (NHL,NFL) be kellett szereznem egy konzolt.Mivel nem szeretem a régi megoldásokat és a rókabőröket,ezért inkább egy "neksztdzsen" PS4 mellett tettem le a voksomat,de volt előtte rövid ideig Xbox 360-om is.Tudom az már nem mai masina és dicséretes hogy eddig jöttek hozzá játékok de már rég nyugdíjazni kellett volna,főleg mióta elindult ez a nagy RGH-zás.Ennek ellenére meglepő hogy vannak olyan üzletek akik kinect-el együtt még képesek lennének elkérni 80-90 ezer ft-ot 10 éves konzolért..Szóval az említett sportjátékok egész pofásan néznek ki a PS4-en,nem mint ha marha nagy erőforrás kellene azért az Ignite engine alá,de pl. a Fifa 15-öt PC-n játszom és természetesen sokkal jobb is,rengeteg frissítés,mod és kiegészítő van hozzá naprakészen.PS4-en megvan még a Last of Us illetve a Bloodborne ami nem volt rossz,de ennyi.A többi amit demóban vagy haver által idehozott lemezen kipróbáltam,mind csalódás volt.Főleg hogy bántja a szemem a 30 FPS,főleg mondjuk egy autóversenyes játéknál..Én személy szerint ki nem állhatom a konzolokat,ha az említett játékok visszatérnének oda ahonnan a sikeres útjukon elindultak (ugye EA?) akkor mindenféle érzelgés és kötődés nélkül,azonnal eladnám a PS4-em,szemrebbenés nélkül.Igazából nekem van okom dühösnek lenni ezekre a konzolnak csúfolt gépekre,de ha a játék fejlesztők minden platformra egységesen kihoznák a terméküket és mindenki eldöntené hogy melyikre ruház be és melyikre választ,akkor elfogadnám hogy vannak.Most sokan azt fogják mondani hogy az EA-tól ne várjak csodát és tudom hogy egy szemétláda cég de ennek a hátterében nem csak ez áll,egész egyszerűen lusta amerikai mintára most túl vannak hypeolva a konzolok,sajnos most ez a divat.Aki viszont nem szereti a korlátokat,az úgy is maradni fog a PC-nél.. :)

    "Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

  • Syz

    senior tag

    válasz interstate76 #589 üzenetére

    Far Cry 4 az Xbox 360-on?Kb. itt jön elő az emberi igénytelenség. Azt megértem hogy nem mindenkinek a grafika az első de azért legyen már annyi szeme valakinek hogy beismerje hogy ez bizony gusztustalan.. Annyi erénye van hogy még elindul rajta kb. de hogy ezt valaki élvezni tudja.. Boáááá..

    "Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

  • Syz

    senior tag

    válasz interstate76 #597 üzenetére

    Azt el kell ismernem hogy tényleg nagy szó hogy van egyáltalán még 360-ra de ennyi.A véleményem teljesen szubjektív, max az van még így ezzel akinek van összehasonlítási alapja. Aki őskonzolos azzal nem is fogok vitába szállni ilyen különbségekről mert felesleges.

    "Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

Új hozzászólás Aktív témák