Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    Egy másik topikban már leírtam pár problémámat: [link]
    [link]

    Szvsz Vistaboy baromira túlértékelte ezt a játékot. Az én értékelésem:
    Játékmenet: 6/10. Már nem azért, de ilyen amatőr harcrendszerrel, továbbra is problémás fejlődési rendszerrel, kiegyensúlyozatlan ellenfelekkel, bugokkal, ezzel az UI-val ennél nem érdemel jobbat. Ennyit is csak azért mert belevittek pár jópofa dolgot ami tetszik, a kovácsolás pl. kifejezetten jó lett.
    Hangulat: 7/10 engem annyira nem fogott meg, túl egyszínű, szürke. Ez ízlés kérdése, nyilván nincs mit ragozni rajta. Komolyabb gond viszont nincs vele, akinek ez bejön és nem válik unalmassá egy idő után, az könnyen el tud merülni benne.
    Grafika: 7/10. Az önmagában nem lenne gáz hogy maradt a régi motor és nem is nevezném csúnyának, de a textúrák bizony elmosódottak és helyenként kifejezetten amatőrök, ocsmányak. Az übergagyi animációkról nem is beszélve. A 10/10-től baromi messze van, ahhoz nagyon torz szemüveget kell viselni.
    Hangok: 8/10. A zenék tényleg jók, többi nem volt még nekem maradandó, de nem is rossz. Oblivionhoz képest feltétlen előrelépés.
    Összességében: 7/10. nem mondom hogy szar lett, aki oda van a "vektortúrizmusért" (hogy ddekany-t idézzem :) ) annak kötelező vétel, de azon kívül nem nagy eresztés. Aki a hatalmas világnál többet keres benne, az csalódni fog. Pedig ha kijavítják rendesen az Oblivion hibáit, lehetett volna simán zseniális alkotás. Helyette viszont jóformán inkább csak beleraktak újabb problémákat (szar UI pl). Kár érte, nekem semmiképpen sem év játéka.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák