Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    Hát nem tudom, végül szakítottam időt rá és nekiültem, de mire a barlangból kijutottam teljesen elment a kedvem tőle. Szar, unreszponzív irányítás, a nextgen játékok között megkockáztatom a legelbaszottabb, PC-s input eszközök mellett már-már teljességgel használhatatlan UI, ugyan az a gagyi Minecraft-szintű püfölős "harcrendszer", ugyanaz a gagyi fejlődési rendszer (minél többet csinálsz valamit annál többet fejlődsz benne - ez persze reális, csak az a vége hogy az ember rá van szorulva hogy akkor monoton zárakat törjön órákon át, ha normális tolvaj karaktert akar pl. Felesleges időrablás, mérhetetlenül gagyi egy megoldás), ugyanazok a gagyi animációk, ugyanaz a gagyin megoldott külső karakternézet, mint az Oblivionban. És így még hogy itt abbahagytam nem is volt hozzá szerencsém, de mástól már hallottam hogy maradtak ugyanúgy a kiegyensúlyozatlan ellenfelek illetve a sztori továbbra sem nagy eresztés...

    Nem javítottak szinte semmin az előző részhez képest, csak a karakterek kaptak pár plusz poligont (azt se sokat).

    Persze akinek ez az első TES/egyéb fantasy sandbox játéka az teljességgel el fog ájulni a bejárható területek nagyságától illetve a szabad küldetésfelvételtől, de egy Oblivion illetve(!) Morrowind után már nem esik hasra annyira tőle az ember. ;)

Új hozzászólás Aktív témák