Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz #40553216 #99 üzenetére

    Egyre röhejesebb, amit írsz... :DDD

    Azért akarod őket megcsapni, mert speciel neked és eszmetársaidnak nem tetszik, de megint kisebbségben vagytok. És azt nem akarjátok megérteni, hogy ami nektek ekkora probléma, az másnak nem feltétlenül az, vagy éppen nem is foglalkozik vele.

    Jól gondoltam, mégsem sikerült megemészteni. Ugyanaz a szindróma, mint fentebb: felfokozott lélekállapot, emelkedett pulzusszám, túlfűtött érzelmek, hatalmas ellenszenv. Csak az a szomorú, hogy ez akkor is szimpla klaviatúra koptatás és hsz gyűjtés marad...

    Meg az az igazság, hogy nekem nem kell bizonygatnom, mert a gyakorlat engem igazol és azokat, akik szintén nem akarják messiás módjára megváltani a világot. Aki ennek erővel az ellenkezőjét próbálja bizonygatni, kritizálni, kigúnyolni, minden jelenlegi állapotot erővel meghazudtolni, az csak saját magát égeti. És ráadásul teljesen feleslegesen, eredmény nélkül. :D

    (#101) bambano: magyarázhatód a nagy törvénytelenségeket, ha a hatóság már nem feszegeti tovább és lezártnak tekint bizonyos ügyeket. És, ha az fogyasztókat sem izgatja, akkor meg duplán kapufa. Lehet kivonulni transzparanst lobogtatva az utcára, ha nem tetszik.
    A másikra meg tudod, nagy cég + nagy pénz ... vs. kis cég, kis pénz fenti hasonlat.

Új hozzászólás Aktív témák