Új hozzászólás Aktív témák

  • pepetech

    őstag

    Most,hogy témába jött én is érzem, hogy lassul de olyankor 17 app fut a háttérbe. Lelövöm őket akkor jo.

    Itt jön képbe, hogy az s800-as 2gb ramos fullhds asus the new padfonom gyorsabb voltbennyi programmal a háttérben is. De hozzá kell tenni ott csak 900 megát evett meg a rendszer 1,1 gb volt szabad alapból. Itt alapból van 800 megám 3 gb rammal. Lehet hogy sok app van rajta de azt is tudni kell hogy az asuson mondhatni 2 rendszer volt van a sima mobilos része és ott a tablet.

    Már vettem egy launchert is mert a gyári nem volt az igazi ezzel most minden szuper. L Launcher a neve nagyon bejött. Itt nem laggol a teló hanem ha televan háttérfolyamattal akkor 3-4 másodperc egy telefonkönyv előhotatala :). De ez van ezt kell szeretni. Szeretem is bár igen ilyen összegnél nem ezt várná az ember :). De ha jön egy új értelmes padfone akkor váltok is a mostani S széria nagyon gagyi sajnos :(.

    Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

Új hozzászólás Aktív témák