Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polarstar

    nagyúr

    Akkor a meglepetésem ez lenne. /N8-al készült, úgyhogy itt a helye a képnek! :C /

    Folytatom!

    Nem iszom alkoholt, mert rendkívül rosszul reagálok a bomlástermékeire. stb. stb...

    De ezt a pálinkáriumban megláttam és odaragadt a szemem. Volt kollégám kedvenc bora volt, és beleszagolva az "orromba ragadt az illata".
    Nosza be is mentem megkérdezni, hogy miért van ilyen "kicsi" üvegben?

    Ja, hogy ez PÁLINKA?! :Y /Én hülye p.! :D /

    Úgyhogy mivel jönnek vendégek hozzánk, és "jó háziasszony" módra elpróbálok mindent ami menűkártyán lesz, hát nekiláttam megcsinálni!

    Csak picit írtam át a receptet, így már "alapjaiban" sem hasonlít az eredetihez.
    Új nevet keresek neki, és küldöm a pálinkafőző cégnek is a receptet.

    Ami nincs benne: kávé és kakaó. /Én spec már untam az egykaptafa kávés/kakaós felállást, és az Irsai virágos aromáihoz a komor keserűség sztem nem ment./
    Ami van benne és jó hogy benne van: Narancslé! a tetejére pisztácia-töret került volna, de "elpárolgott közben" úgyhogy erre tört piskóta került.

    A recept az "eredeti" alapból származik, egy 70-es években olaszországban járt magyar diplomata felesége írta le vidéki gyüjtésből, még a "hype" előtt. Ebben pl nincs tejszín!
    /Ezekkel a modern instant tejporos, flakonos "sz...kal" ki lehet bárkit kergetni a világból. Egye az, aki kitalálta - élete végéig./

    Kérésre privátban elküldöm képpel. /zip fájlban./

    Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

Új hozzászólás Aktív témák