Új hozzászólás Aktív témák

  • Summer Boy

    csendes tag

    válasz tomboy0013 #4754 üzenetére

    Na, visszavittem, minden gond nélkül visszaadták az árát. Ennyi :(
    Nem nevezném szőrszálhasogatásnak, hogy egy 160 ezres telefonnak vatta újonnan már mozog a kijelzője a keretben! Nem fél miliméterre kiáll, hanem mozog, nincs rendesen beragasztva! Érted? :W És ha ez az első példány lett volna, akkor is ultragáz, de ez már a cserekészülék volt. A lilásodás sem épp bagatel, nem kellett ahhoz sötét szoba, nappali fényben is jól látható, tök lila volt a szürke. A melegedést sem tartom elfogadhatónak, mivel az előző példány nem csinálta. Pedig azzal volt, hogy töltés közben babráltam, töltöttem le rá pl. térképeket, akkor állítottam be és úgy egyáltalán, akkor ismerkedtem a telefonnal. Két és fél órán keresztül birbityeltem vele úgy, hogy töltőn volt közben. Folyamatosan világított a kijelző, ment a wi-fi, plusz letöltés és így fel tudta tölteni 100%-ra és mégsem melegedett! A második példányt meg gyakorlatilag épp csak bekapcsoltam, mire addig eljutottam, hogy nyelv - régió - stb beállítottam és betöltődött a csempés kezdőoldal, már erősen meleg volt nem csak a hátlapja, de még a kijelző alsó harmada is! Ne mondja már erre nekem senki, hogy ez így faintos! Pont erre mondtam, hogy gyakorlatilag baromi nagy mázli kell hozzá, hogy kifogj egy hibátlan példányt! Amit nem értek: elvileg ugyan olyan alkatrészekből készülnek, ugyan azon, vagy ugyan olyan gyártósoron, ugyan olyan technológiával. Akkor hogy a rákba van ekkora eltérés egy-egy példány között. Mint anno a videoton tévék. Átlagban 10-ből 7 gyári hibás volt, de ha kifiogtál egy hibátlan példányt, az húsz évig tévé volt. Értem én hogy fogyasztói társadalom, meg nem húsz évre terveznek ma már semmit, mert a gyártónak is élnie kell valamiből... de azért nem is két napra veszek egy (elvileg) csúcs telót! És azt sem mondanám, hogy én vagyok hiperpeches. Azért szinte mindannyian írtok ilyen-olyan hibákról, legfeljebb már megszoktátok vagy együtt tudtok élni vele. Én nem akarom megszokni, hogy valami ami csúcsszupernek van kikiáltva és ehhez mérten kurva sokba is kerül, nem tökéletes. Ha annyi millióm lenne ahányszor olvasom itt megoldásnak a hr-t a legkülönbözőbb nyavajákra... nem hinném, hogy ez is normális dolog.
    Tetszik külsőre még most is, nagyon nagy reményekkel voltam felé, és reméltem hogy tényleg olyan jó, mint amilyennek beállította a microsoft. Sajnos csalódtam és kiábrándultam a Lumiákból egy életre. Részemről nincs több esélye, pedig nagy Nokiás voltam anno.... na de hol van már a Nokia is? Azért kívánom, hogy ti leljétek benne örömötöket és használjátok megelégedéssel, bár a fórum azért ezt némileg cáfolja!
    Béke! :)

Új hozzászólás Aktív témák