Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tommmysun

    senior tag

    válasz MK VII #16210 üzenetére

    Na ez tényleg nem nyugtatott meg :W !

    Ha ez tényleg így van, akkor vicc, hogy az ember nem tud venni egy normálisan használható telefont sem! Eddig Sony-aim voltak! Szoftveresen szerintem kiváló volt mind (ok nem a kamera részen, de az kevésbé zavart, amire kellett elég volt), és a GPS is baromi gyors és pontos volt. DE összeszerelési minőségben egy kalap sz...r A vízálló Z1C képernyője úgy elvált, hogy a körmöm is befért alá, nem hogy a víz ... cserélték szó nélkül Z3C-re .... kb 1 hónap múlva az is ugyanúgy járt, kijelző elvált, az oldalsó fedelek meg már az elejétől maguktól kijártak a helyükről, végül egy kb 40 centis esés adta be a kulcsot, külsőleg semmi nyoma, de a kijelző meghalt. A Huaweiek építési minősége ránézésre nagyon rendben van, de itt meg a szoftver gyengélkedik meg a GPS .... remek :(( .

    Az a baj, hogy én sem navigálni használom a Waze-t hanem dugó meg rendőri jelenlét, stb. figyelésre, arra meg a rendes navik nem alkalmasak, így meg vagyok lőve .... ha nem fog menni akkor ez a telefon bukta .... még jó hogy a tesztekben annyit írnak, hogy a GPS gyors és pontos :(((

Új hozzászólás Aktív témák