Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz parandroid #37 üzenetére

    Szerintem egyáltalán nem vagyok eltévedve...
    Az ok hogy könyebb elhelyezkedni nyelvtudással...azt is elhiszem hogy néha jobb az eredeti nyelven játszani illetve filmet nézni..én ezt aláírom..de nehogymár analfabéta hülyegyerek legyen az aki nemtud angolul illetve nemtud angolul filmet nézni/élvezni...ez szerintem kicsit erős..

    Illetve remélem akkor te még nem néztél német/francia/cseh stb filmet csak eredeti nyelven...és ez mindenkire vonatkozik aki állitólag annyira vágja az angolt hogy nem kell neki szinkron se..remélem akik nemtudnak franciául az nemnézett még francia filmet...nevetséges.

    Minden téren..és pont ezért vannak a szinkronok és a feliratok..és nagyon jó hogy vannak..

    Rákényszeriteni?
    Mire? nehogymár kötelező legyen a nyelvtudás...persze..jó dolog..meg hasznos..de túlzásokba se kell esni...és az itt írók akik állitólag csak angolul néznek filmet azoknak kb a 60% hazudok..ebben olyan biztos vagyok mint ahogy ezt a hsz-t írom..csak jólesik a népnek nagyzolni..tipikus magyar felfogás..
    Valahogy kizárt dolognak tartom hogy a PH-n 10 emberből 8 folyékonyan beszél idegennyelvet...

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák