Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz KROK640 #14742 üzenetére

    "Az újépítésüekkel az áruk a legnagyobb probléma. Nem tudom pl Debercenben kinek építgetik őket, "
    Sok esetben befektetőknek, külföldieknek. Pesten volt, de pár lakásvásárló beszámolója szerint van eladó, aki magyarnak el se adja, mert akármelyik kínai többet ad. Ez lehet urban legend is, de meg se lepődnék.

    Kocsma mellett meg nem tudom, miért ne lehetne lakóépület, de az ilyen gyökereket, mint amit leírsz, szoktam remélni, hogy valaki megcipőzi.
    Ilyenkor kell külföldinek lenni, és angolul válaszolni (vagy ha tudsz valami egzotikusabb nyelven :D ).

    "Ha az ember nem akart KMK-s lenni akkor úgyis volt egy bizonyos munkahelye. ha ott rájött merre kell helyezkedni, akkor tekintélyes mellékes"
    Ja, csak ugye ennek az volt a vége, hogy az egész keleti tömb padlóra került, mert ennyire volt fenntartható.

    Nem véletlenül szeretek inkább nagy cégeknél dolgozni, ami nekem lehet olyan, hogy nem jelentették be, az mind diákunka volt (de mivel annak is egy része multicég gyárában folyt, meg Tesco-ban, az is legál...)

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák