Új hozzászólás Aktív témák

  • alba-regia

    aktív tag

    válasz *Ropi* #788 üzenetére

    Köszönöm, hogy ennyi időt szántál rám, valamint azt is, hogy ezt nem kioktató hangnemben tetted (intelligenciára vall).

    Nyilván nem csak hobbiból kezdtem el fotózni. Jelenleg nem kevés pénzbe és energiámba kerül, hogy erről szakmai bizonyítványt is szerezzek, valamint workshopokon és más forrásokból megtanuljam azt, amit az iskolában nem tanítanak.

    Az érveidet több okból megértem, ráadásul a zongoristával nem is lőttél mellé. Nyilván a későbbiekben részben ebből szeretnék megélni vagy más módon kamatoztatni a megszerzett tudást.

    A napi nyolc órás gyakorlás is ismerős (inkább négy). Ebben szerencsére olyan tanáraim voltak, akikben nincs szakmai féltékenység, maradéktalanul átadták a tudásukat. A tanítás során én is így teszek. Ha úgy tetszik, konkurenciát nevelek magamnak, és nem zavar, ha esetleg jobb lesz. Biztos velem van a baj, de ezért fizetnek, ill. így gondolom helyesnek.

    Megértem, hogy az oktatás (tapasztalatszerzés, vagy bárminek is nevezzük) pénzbe kerül. Ezen a területen még nem mozgok annyira otthon, így az előzőekben írt "mennyit ajánlok fel" kérdéskörben is inkább a másik fél "díjazására" lennék kíváncsi.

    Összefoglalva: egyetértek azzal, amit írtál.

Új hozzászólás Aktív témák