Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz bunfi #138 üzenetére

    De akkor egyet nem értek, a legjobb megjelenítési színvonalú játékmotor, a crytec miért nem lett populáris?

    Mert semmire nem volt jó.
    A Crytek (khm, "zöld"hasúból) megcsinált egy dx9-es engine-t, ami ugyan gyönyörű volt, de olyan horribilis hardveres áron tudta legyőzni a konkurenciát, ami irreális volt. A Crysis maga is pénzügyileg gyengén teljesített. Az egy elhibázott döntés volt, egy Zonda F-től várták, hogy BMW 6-os szériát szégyenítsen eladásban. Ráadásul konzolra teljesen alkalmatlan volt, ami a multiplatform címek esetén elég lényeges, lásd még Unreal Engine.

    Gondolom itt is én provokáltam ki, sőt könyörögtem, mert igényem van, hogy nézzenek totál idiótának... Vagy csupán a nálam gyengébb fogyasztói intelligenciával rendelkező emberekbe próbálják belesulykolni, hogy EZ bizony jó lesz?

    Nem, a nálad mainstreamebb ízléssel rendelkezőkbe. Ha tudjuk, hogy a grafikára bukik a piac, akkor te mit mondanál, ha a termékedet akarod fényezni? Mert én pont ezt. Mit mondjanak helyette? "Nem lesz olyan szép, ellenben a küldetések szövegének aprólékos átolvasása és támadóstratégiánk részletes megtervezése nélkül a játék végigvitelére esélyünk sincs"? :)

    (#141) HaaS: Ma nem, de holnap mindenkképpen, lehetőleg nagyobb mennyiséget :))

    (#143) GypsFulvus2: Má'megint miért vagyok áruló sith lovag? A konzolom miatt, vagy mert szeretem a Mass Effectet? :D

    (#144) HaaS: Haggyámá', azért sem fizetnek többet :)

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák