Új hozzászólás Aktív témák

  • norbert1998

    veterán

    Szóval, elég könnyen meg fogjátok tudni különböztetni az írását a csávónak.

    üdvözlöm ORGONA CSABA VAGYOK ÉRDEKLÖDNÉK HOGY AZ ERÖSITÖ MEGVAN E MÉG ÖN AZ ELSÖ TULAJDONOSA HÁNY ÉVES A GÉP ÉS VOLT E SZERVIZBEN

    Üdv. Megvan még a gép, második tulajdonosa vagyok, előéletét nem ismerem és a korát sem. Mivel nem túl régi széria, 4 évnél nem nagyon lehet idősebb.

    MIKOR VÁSÁROLTA MEG A GÉPET MELYIK ÉVBEN , MÉLY A MAGAS A BASS MEDDIG LEHET ÁLLITANI PL:0-12 IG VAGY 0-14IG MEGTEKINTÉSE A TONEBEN VAN

    A gépet idén vettem, februárban Ausztriában. Megmondom őszintén, komolyabb hangfalakkal nem igazán érdekelt az ekvalízer állítása, mert véleményem szerint rondít a képbe. De egy pillanat és megnézem.
    -14-től +14-ig lehet állítani őket.

    BUDAPESTI VAGYOK HOGY TUDNÁNK MEGOLDANI A GÉPET MEGSZERETNÉM VÁSÁROLNI

    Utánvét vagy előre utalás. Postán. Előbbi 3500, utóbbi 2500 forint. És ebben benne van, hogyha ez a 12 kilós csomag sérülne az úton, a posta biztosít. Anélkül, és ez csak előre utaláskor lehetéges, 1690 lenne a posta.

    NEKEM AZ A KÉRÉSEM MIELÖTT MEGVÁSÁROLLOM A TERMÉKET SZERETNÉM LÁTNI HOGY MÜKÖDÖ KÉPES E EZÉRT ARRA GONDOLTAM FELUTAZNÁK SZOMBATHELYRE ÖN KIHOZNÁ AZ ÁLLOMÁSRA ÉS OTT ÁRAM ALÁ HELYEZÜK HOGY MÜKÖDÖ KÉPES E ÉS MEGNÉZNÉM AZ ÁLLLAPOTÁT NEKEM TELJES ÁRAT KELL FIZETNEM A VASUTRA ODA VISSZA NEKEM TÖBB MINT TIZEZER FORINTBA KERÜL KOMOLY VEVÖ VAGYOK KÉREM ENGEDJEN

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Itt döntöttem úgy, hogy köszönjük emese, besides, a gép is megdöglött.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák