Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz KROK640 #77960 üzenetére

    megnézve a hirdetését elsődlegesen cserélne, ahogy látom - nem látom - nem árult más vga-t
    áruld már el nekem, ha egy 2070-et mondjuk 250-ért kapok, mennyiért kellene adnom az 1070-et hogy megfeleljen a te korrektségi indexednek?
    1650 kalmx cserén gondolkoztam a 1650 gw helyett, az most boltban 105-110e ft-ért volt, de már elfogyott megint
    most hogy eladtam 89e-ért a 1650-est pegasust, még rá kellett volna pótolnom 17-8e ft-ot legalább, tehát ügyeskedéssel meglett volnaa kártya 59+17-8e ft-ért, az a kártya, ami nemrég 55e ft-ért ment a boltban
    ezek a nagy köpködő emberek kipótolják neki a 2060s vagy akármi árát amire vált ha 100-ért adja az 1070-et? jah hogy nem
    ezt a részleges látást már megszoktam mondjuk, hogy sokan csak a 70 vs 140e közti különbséget látják, utána megszűnik a világ, de azok iq szintje közelebb is van a 70-hez mint a 140-hez ( :
    szóval tényleg nem értem értelmes embereknek hol itt a probléma, ha csak nem az irigység, egyik szép emberi tulajdonságunk

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák