Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz mpo #42688 üzenetére

    valóban nem, de majd elolvasom, a teleologikusba olvastam bele, elejével már vitatkoznék is ( :
    "Ennek így kellett lennie. Nem véletlen, hogy így alakult." nem hiszek a véletlenekben, mert nincsenek, a jelenlegi állapot is ok és okozatok összességének aktuális kivetülése - ha cépen' akarom magam kifejezni ( : -, az emberek legtöbbször ráfogják a "véletlenre" ha valami pozitív v negatív dolog történik, de két régi ismerős sem találkozik össze véletlenül 10 év után, épp arra volt dolguk, ami a saját esetleg mások döntésének következménye, véletlenül sem tudja senki megvágni az ujját, azért vágja meg mert nem figyel ( : h a figyelmét valami nesz köti le, esetleg tvt is néz közben, elgondolkozik, stb, az másodlagos, valamilyen ok kell hozzá és máris ott az okozat
    a pillangóhatás elméletek is érdekesek, minden összefügg mindennel, egy kis példa, én ma de. úgy döntök, kiugrom a metró elé, meg is halom magam - aztán persze feltámadok és viszek virágot a síromra ( : -, hát ha meghalom magam, akkor összecsődítik az illetékeseket, a metrót lezárják, káosz lesz, sok ember elkésik a munkahelyéről, sok sajnálni fog, sok hülyézni, a sok elkéső késése negatív v pozitív dolgok sorát indítja el, lesz akinek épp emiatt nem esik a fejére a fél tégla, és lesz akinek épp emiatt esik fejére a fél tégla ( : megváltoztatom a bkv-sok munkáját is erőteljesen, a forgalmat, mivel pótlóbuszok kellenek pár órára és a korai egyébként is bedugult szakaszok még élhetetlenebbek lesznek, stbstb
    kreacionizmus - eszerint minden istenben hívő ember az?:)
    lehet ezekről beszélgetni, vitatkozni, de személyesen szeretek, csak objektíven kell vizsgálni mindent
    itt is sokan megkérdőjelezték, h nem tanultam az írást, ösztönösen tudtam kezdetektől helyesen írni, 90%+ feletti pontossággal, hogy mért? passssz, soha nem is érdekelt, csak tudok, a 100%-hoz tanulni kellene amihez lusta vagyok ( : sokaknak már ez is természetfeletti, nekem természetes

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák