Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Speed® #2360 üzenetére

    Engem már a "gamer" megnevezés is zavar. No nem azért mert közhely vagy ilyesmi...
    Na de 6850 ? 1GB? X2-es proci? Kb mintha 3-4 évvel a múltban rekedt volna az illető.

    Még ha valami 7-es szériás Radeon lenne akár a közepéről, tetejéről akkor azt mondom okés. Ráfogható, hogy "gamer". Na de így? Még a 270X-emmel is sokszor kell kompromisszumot kötni ha normális tempóval akar játszani az ember, el se tudom képzelni akkor milyen lehet 6850-nel...

    @gban:

    Megkésve bár, de töve nem. :)

    "mi garis? Általában papíros gart értenek rajta, nem Pistikéhez szóló gart - azt meg leginkább boltból lehet szerezni.
    De boltba ő is be tud menni. Akkor most mit is akar?"

    Korrekt. Ennyi. Az emberünk nagyon el van tévedve. Ha a boltonkénti árkülönbözetet nézzük még az is minimális. Plusz postaköltség.. Tehát sehogy se járna jobban, mintha ő maga bemenne egy boltba és megvenné.

    Igazából én pont ezen okból kifolyólag nem veszek semmi újat itt a PH!-n. Mert olyan minimális árkülönbözet van - vagy éppen drágább(!) itt - a bontatlan garis VGA, hogy én inkább megveszem rendes boltban, webshopban és kész.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák