Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz djculture #14516 üzenetére

    Dehogy nincs! Van fenn egy 960 sli-s konfig, valaki azt mondta jó az, hozza 980 szintjét, nem is vannak szólóban se egymástól messze. Annyira nem akartam firtatni, de azt tudom, hogy a 970 amennyivel többe kerül annyival bőven jobb is, 970 vs 980-ról már nem feltétlen mondható el ez. Mostanában követtem a vga-kat, aki 970 sli-t akart lebeszélték, vegyen 980ti-t ha nem elég. Az sli elég sz@rul is skálázódik, lehet van olyan ritka eset mikor 100%, de ha nem tévedek nagyot átlagban max 30-50 lehet. Ráadásul 2gb-os 960-ak voltak, kijön az árukból egy értelmes 4gb-os 970. Nem értem az embereket:) persze van aki sli mániás, nekem is van olyan ismerősöm, de nem értem:) Más kérdés, $ nagyon tré már rég óta, különben meglenne egy 970 értelmes verzió ami most 110k körül van 80-85-ért lazán. Mondjuk pont nemrég esett a $ egy kicsit, de 10-15ft nem sokat hoz, főleg még ha egyáltalán ideér a hatása:) Az megint más kérdés, hogy nem úgy fejlesztenek ahogy kell, nyilván ezért nem elég már brutál vga se sok játékhoz.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák