Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz buvartacsko #329 üzenetére

    Tacskó, akkora fan vagy, hogy kár is leírnom, de úgy néz ki, ma mazochista vagyok, ezért mégis megteszem. Hát vegyen az átalakítót egy szimpla RJ45 csatlakozóhoz 10 ezerért, akinek három anyja van! Mindezt egy közel 500 ezres gép mellé, még pluszban, mert a gyártó magasról tesz egy még mindig aktívan használt szabványra. Arról már nem is beszélve, hogy vegyek még egy másfajta átalakítót az egérhez is, ami sima USB portot ad (BT-s egeret csak azok használnak, akik szeretnek sz_pni). Plusz, kellene egy dokkoló is, mert három monitorral tolom otthon (is), de hopp, a kutya rágja meg, hát olyan sincs gyári, amire 3 displayportot, vagy hdmi-t tudnék direktbe kötni, maximum az utángyártott tájpcés szarságért fizethetek vagyonokat. Már megint. Aztán pluszban kötögethetem lájtninggal, tájpcével, varázsolhatok dézicséjnnel, meg a jóégtudjamiatökömmel, amikor Dell-nél ugyanez megoldható egy ezeréves szabványú csatlakozóval két mozdulatból, (kivéve a legújabb latitude-ok esetében, ahol már ők is a type-c szarságot erőltetik), akár 5.000 forintból, használtan, bármelyik laptop boltból. Nem mellesleg, picivel durvábban tölti így az akkut is, mint a type-c bohóckodás.

    Nem baj, hogy szereted a gépet, amit használsz, az se baj, ha ezért felárat fizetsz, csak f_szságokat ne állítanál a Windows ökoszisztémáról. Nem fenékig tejfel az élet, de az látszik, hogy ez már régen nem az a Windows, mint ami akár csak 3 éve volt. Te viszont - ha jól értem - nagyjából az alapján ítélsz, plusz, jó eséllyel nem használtál még normális üzleti notebookot sem hosszabb távon Windows-zal, csak a haverpisták összetaknyolt sz@rjaival szenvedsz, naná, hogy rossz a véleményed.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák