Új hozzászólás Aktív témák

  • Shufny

    őstag

    válasz katt777 #677 üzenetére

    Ebbe az mp3 dologba ne menjünk bele, eléggé túltárgyalt téma :). Szerintem azért egy mp3 közelebb áll az "eredeti" minőséghez, mint egy csak min. grafikán futó játék (persze a grafika nem minden, de egy jó mp3 se olyan rossz, főleg hogy az emberek nagy részének rossz minőségű hangkeltője van csak.)

    Sokan mondták itt az x óra kipróbálási időt, szerintem ez meghatározhatatlan (lásd [Aion FAIL]). Ez a metaboli jó dolognak tűnik, én valahogy így képzeltem el mindig a megoldást erre a problémára. Kicsit még szegényes a lista, mert elég sok nagy név nem akarja az eladásait rontani ezzel, de ez jó irányba halad.

    (#679) Wolverine : Sok esetben nem, lást Epic -et az Unreal engine -el. A zenészek között is van, aki nem koncertezik (egyszerűen nem olyan zenét csinál), ez az a réteg, aki megszívja a levét az egésznek :(. Ámbár, ha a játékiparban jól dolgozik valaki, annak a tudása máshol is kamatoztatható, mégha egy zenésznek nem fizetnek a zenéjéért az nagyobb pácban van.

    (#688) elithun : Szerintem semmi baj nincs azzal, ha valaki ír egy jól használható csilli-villi motort (azért csinál rá egy játékot, mert miért ne adná el a játékosoknak is egy tök átlagos, ámde nagyon szép játékként), aztán eladja a licenszét, és jönnek a nagyon jó művészi- és kevésbé jó technikai háttérrel rendelkező fejlesztők, akik csinálnak így egy baromi jó játékot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák