Új hozzászólás Aktív témák

  • Findzs

    addikt

    válasz Synthwave #1255 üzenetére

    "Cseszheted a betanult köröket, ha az egészet elrontod rossz pozícionálással vagy egy rossz időben történő elhalálozással. :) Különben is, a repetitív, betanult körök nagyon hamar kiismerhetőek, onnantól pedig már vesztettél is, ha nem tudsz dinamikusan, spontán módon alkalmazkodni a körülményekhez"

    persze nem arra gondoltam, hogy köröz az ember mint gólyafos a levegőben, mert az úgy túl kiszámítható lenne :)
    de az alap játékstílusa egypár komolyabb emberkének akikkel összeakadtam duelben ez volt

    na meg az tény, hogy ha megölnek és mire visszatesz a játék és újra jó pozícióba kerülnél addig már az ellen felszed mindent és könnyű dolga van
    ez úgy lenne valamelyest korrektebb ha mikor kinyírnak vagy kinyírod az ellent amíg vissza nem teszi a gép nem lehetne mozdulni, na úgy megnézném mit csinálna egy-két gamer
    persze ha valaki jó annak mindegy lenne úgy is
    de jó pár olyan sráccal találkoztam már, hogy duelben elvertek és utána ca -ban vagy ffa -ban rendre pudingot alakítottak
    ez is azt bizonyította számomra, hogy a betanult pálya és pályamozgáson dől el sokszor egy face to face harc

    na de nekem mindegy mert puding vagyok így is úgy is :DDD

    "Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

Új hozzászólás Aktív témák