Hirdetés

2019. október 17., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake 4

(#1901) Loosh-T

Loosh-T
(csendes tag)

Nekem GF6600GT-m van, de gyönyörű a grafika. Nekem mással akadt gondom. Ha multiban nyomom és megy a ZoneAlarm laggolok, mint állat, ha kikapcsolom akkor nagyon zsír, de nem szeretek tűzfal nélkül lenni. Valami ötlet? Egyébként itt egy nagyon jó leírás és cfg a grafikához: http://ucguides.savagehelp.com/Quake4/FPSVisuals.htm

(#1902) CsicsoAMD

CsicsoAMD
(csendes tag)

Hát ebből nem sokat értek. Valaki segítsen beállítani a multit az msn címen csicso1990@freemail.hu

(#1903) csövi

csövi
(tag)

az ASenak lőtek az már nem fog frissülni soha késöbb a codszervereket se fogja látni, már mindenki xfireval nyomja :R

(#1904) CsicsoAMD válasza csövi (#1903) üzenetére

CsicsoAMD
(csendes tag)

köszi szépen :R

(#1905) Hequila

Hequila
(őstag)

Quake 4-ben vannak olyan szerverek, mint a Quake 3-as NoGhost vagy Freeze Rail?

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#1906) kutga

kutga
(veterán)

Sziasztok!

Lenne pár kérdésem a játék konfigurálását illetően.

1. Honnan tudom, hogy 32-bites színmélységgel fut-e a játék? Ha esetleg nem, akkor hol tudom átállítani?
2. Az Anti-aliasing rendesen működika játékban? Nekem 2-szeresre van állítva, de még így is kicsit pixelesnek tűnik. Az sem segít, ha windowsban, driverből állítom be az AA-t.
3. A textúrákat, ilyesmiket hol lehet állítani? Komolyan a grafikai beállítások kimerülnek a felbontás meg némi másik opcióban? :U

A segítséget előre is köszönöm!

Az élet négy magnál kezdődik.

(#1907) kutga válasza kutga (#1906) üzenetére

kutga
(veterán)

UP!

(#1908) kutga válasza kutga (#1907) üzenetére

kutga
(veterán)

UP!

(#1909) brazilok

brazilok
(csendes tag)

Szevasztok
Valaki tud telepitökodot ad ni nekem:Léci ha lehet még ma mert nagyon sürgös a dolog.
El öre is köszönöm :R :R :R :R

Hajrá Ronaldinho

(#1910) Sicilian

Sicilian
(addikt)

Ma jutottam hozzá a gaméhez ;] kiváncsi vagyok milyen ??

nothing is true everything is permitted..

(#1911) brazilok válasza Sicilian (#1910) üzenetére

brazilok
(csendes tag)

Szia
Nem tuc hozzá telepitö kodot.
Elöre is köszi.

Hajrá Ronaldinho

(#1912) Sicilian válasza brazilok (#1911) üzenetére

Sicilian
(addikt)

ment privi :D

(#1913) Sicilian válasza Sicilian (#1910) üzenetére

Sicilian
(addikt)

Háááááááááát elsőre nagyon nem tetszett , hmmm !!

(#1914) DoxaM

DoxaM
(aktív tag)

Senkinek sincs kedve Multiba tolni egy kicsit ezt a játékot?páran összeugranánk valakinél vagy vmelyik szerveren....sztem nagyon hangulatos :D :R

(#1915) .:T.H:. válasza DoxaM (#1914) üzenetére

.:T.H:.
(aktív tag)

Dehogynem lenne kedve, én pl nagyon szeretnék csak az a baj hogy sosem sikerült még felcstlakoznom mert, 1.3-as patch megölte a játékom(nem tudom hogyan)1.2-essel megy csak, de olyan szervert, nem nagyon találni..

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#1916) DoxaM válasza .:T.H:. (#1915) üzenetére

DoxaM
(aktív tag)

Én felraktam 1.3-at nekem is vacakolt valamit de találtam egy jó kis patchet amivel tudok pl. servert is inditani...valószinü pár embernek elég lenne.3mbites kapcs kb 512 vagy 768 a feltöltésem.Ha kell a patch tudok segiteni.esetleg átküldöm.

A longest day nagyon jól sikerült map lett és most, h ilyen qva jól néz ki áhhhh :R

(#1917) Drizzt válasza csövi (#1895) üzenetére

Drizzt
(nagyúr)

Megnyugtatlak, hogy egy 8800GTX-szel már bőven 100 fps felett szaladgálna, minden szűrőt bekapcsolva is, bár néha azért aláesne. :D

(#1918) .:T.H:. válasza DoxaM (#1916) üzenetére

(aktív tag)

Hálám örökké üldözni fog ha küldesz egy linket! ;)

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#1919) DoxaM válasza Drizzt (#1917) üzenetére

DoxaM
(aktív tag)

hát ehhez azért nem kell hatalmas tudás, h ezt kideritse :D
egyébként 60-70 fps-t nálam is megy rezzenést nélkül, 1280x1024 minden high-on meg qualityn.meg egy kis AA is.
sztem 7900GT meg x1900-asok elegek hozzá.

(#1920) .:T.H:. válasza .:T.H:. (#1918) üzenetére

(aktív tag)

Nem tudom, nem vagyok türelmes, lehet hogy ez a baj, mert felraktam mindent(csak nyomtam egy reinstallt is, de amikor csatlakozok a szerverhez akkor kiírja hogy waiting for server blablabla, utána meg csak a Waiting for authorizatin feliratot bámulhatom csak.. Vagy várnom kéne többet(kb 2-3percet vártam)?

(#1921) Ver1taS

Ver1taS
(tag)

Akiknek esetleg kérdései vannak Quake 4 multiplayerrel kapcsolatban: mIRC: #cybergen.hu
(Quakenet)

(#1922) Synthwave

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Sziasztok.

Tört szerót tud valaki esetleg?? :U :B

[Szerkesztve]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1923) Synthwave

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Azé' ennyire NE tolongjatok a totyikban!

:((( :((( :(((

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1924) -=Sziszi=- válasza Synthwave (#1923) üzenetére

-=Sziszi=-
(aktív tag)

Privi ment

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#1925) -=Sziszi=-

-=Sziszi=-
(aktív tag)

Hali
Az a problémám a játékkal hogy az egyik űrös pályán multiban persze 20FPS körül megy a gém. A többi pályán repeszt max FPS-el. Talán a gépem gyenge hozzá? Pedig low graf 800x600.
Aki találkozott hasonlóval kérem segítsen. Gépem adataimnál.
Üdv Szisz

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#1926) -=Sziszi=-

-=Sziszi=-
(aktív tag)

UP
Nagyon halott a topik :O

(#1927) Synthwave válasza -=Sziszi=- (#1925) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Biza, a gépedet nem a NASA-ból szalajtották...:)
Ha nem akarod kompletten elfelejteni a SocketA-s platformot, vegyél még 1 GB RAM-ot és add el a 9800PRO-dat és vegyél helyette egy AGP-s GeForce 6800GS-t!
Meglátod, jobb lesz. :))

(#1928) fnatic

fnatic
(tag)

Láma vagyok q4-hez még, de viszont bejött az 1.4 demo, ezért megkérdem, hogy megy-e a játék eredeti cd nélkül is multiba vagy mindenképp meg kell venni? (Feleslegesen nem töltöm le :D)

(#1929) -=Sziszi=- válasza Synthwave (#1927) üzenetére

-=Sziszi=-
(aktív tag)

Hát igen tudom.Csak kinöttem abból a kórból hogy állandóan gépre költsek. A vidkari cseréjén már elgondoltodtam csak most nincs rá lóvém. Ati párti vok igy x800ra gondoltam az már ugyis volt és ismerem. Nekem csak az volt a fura hogy akkor szaggat be ha sok ember van egyszerre a képerőn tudom akkor többet kell számoljaon a kártya de low 800x600-ban az gáz. A bf2 igaz alacsony grafikán (1024x768) de tép folyamatosan 50-60 fps-el.

[Szerkesztve]

(#1930) -=Sziszi=- válasza fnatic (#1928) üzenetére

-=Sziszi=-
(aktív tag)

Megy csak okoskodni kell.

(#1931) Synthwave válasza -=Sziszi=- (#1929) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

(Egyébként megpróbálhatod levenni 640*480-ba + a Q4-ben is van Q3-as picmip-parancs, csak most nem jut az eszembe...)

Igen, talán egy picivel én is jobb szeretem az ATi-t, de az a 6800GS már SM3.0-ás + a Quake 4 OpenGL-es, szóval nVidia karikon jobbat megy...
De látod, ha előbb szólsz...most adtam el egy garis Gigabyte GA-K8NE (s754, PCI-E(!)) lapot egy BOX-os 3000+-os A64-gyel 15k-ba...

[Szerkesztve]

(#1932) -=Sziszi=- válasza Synthwave (#1931) üzenetére

-=Sziszi=-
(aktív tag)

Mi az a picmip? Megvannak a parancsok a konzolhoz abba meg tudom nézni.
Igen ezen én is épp tegnap gondolkoztam hogy az sm3 már kezd beérni pl SC:DA és jön majd az Unreal 3 és talán még a crysis is eldöcögne egy 6800ason.Nem érdekelnek már annyira a játékok mint régen mert már nem adnak ki olyat ami érdekelne de crysisra kiváncsi lennék. Nagy lépcsőfok lesz mint annó a doom meg a quake.
Mért irtad hogy hogy eladtál lapot meg procit? A barcit meg az nf7-et biztos nem cserélem le.
Legjobb socket-a-s lapba legjobb socket-a-s proci.Ez igy jó.Csak vidkari kéne meg késöbb Kingston HyperX.

(#1933) Synthwave válasza -=Sziszi=- (#1932) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Azért Barton-ból is jött ki alapból 3200+-os.:)

Crysis? Eeeeh...szertintem azt felejtsd el...

picmip? A textúrák felbontását jól leveszi, meg lebutítja az effekteket.

(#1934) Ivan15 válasza -=Sziszi=- (#1932) üzenetére

Ivan15
(senior tag)

Nálam stabil 60 fps AA:2 AF:2 vel, miután opengl -es, csak az alaplapi memókat használja, nem a vga-n lévőket(!), ezért csak arra kell figyelni, hogy vedd a lehető legszorosabbra a késleltetéseket (amit még az alaplapod is elbír) pl: 2,5-3-3-5 vagy 3-3-3-5-re ;) (és kapcsold ki a játék beállításánál az árnyékot, de kapcsold be a felette lévő magasabb minőség opciót)

[Szerkesztve]

Remove Control

(#1935) fnatic

fnatic
(tag)

Valaki írhatna nekem is pm-ben is akár pár jó ip-t, használok szerverkeresőt (xfire) egy ideje.. de azért mégis :) tdm, ffa jöhet.

(#1936) Drizzt

Drizzt
(nagyúr)

Valaki tudna dobni egy timedemohoz linket, amivel szoktak valahol tesztelni? Most csináltam egyet az első pályán, jelen konfiggal 168.8 Fps-sel megy 1680*1050-ben.

(#1937) Worker

Worker
(aktív tag)

Bar latom, h haladozik a topik, szeretnem en is kiprobalni a multit nem jogtiszta jatekkal...

Vki tudna pm-ben kuldeni par ip-t/linket, na meg 1 linket, h honnan szedek le tort verziora mukodo patchet?

"To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

(#1938) AMD Power

AMD Power
(titán)

Érdemes meg szerezni ezt a játékot? Olyasmi mind a Doom 3? Mert ha igen akkor annyira nem mozgat. Kicsit csalódtam a Doom 3-ban.

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#1939) alien_ válasza AMD Power (#1938) üzenetére

alien_
(őstag)

Nekem a single része nem tetszett, de a multi része, ha letöltöd hozzá a patcheket (abban vannak a pályacsomagok), belőssz egy jó configot (járásközbenbillegés off, nagyobb látószög, csak úgy q3-asan=) ), nagyon jó, ha szeretted a Q3-at, akkor ez is tetszeni fog, bár a strafelést picit átgyúrták, de meg lehet szokni. Szvsz alapvetően ez is inkább multiplayer game.

Swarm is coming.

(#1940) AMD Power válasza alien_ (#1939) üzenetére

AMD Power
(titán)

Engem pedig pont a single része érdekelne.

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#1941) Drizzt válasza AMD Power (#1938) üzenetére

Drizzt
(nagyúr)

Olyasmi, csak akciódúsabb azért, meg nem annyira sötét. :)

(#1942) AMD Power válasza Drizzt (#1941) üzenetére

AMD Power
(titán)

Az nem egy hátrány. A Doom3 már szinte élvezhetetlenül sötét.

(#1943) cor válasza AMD Power (#1942) üzenetére

cor
(őstag)

"egyszerü" dinamikus hent :D
de nekem pont ezért tetszett :) ,ha votl egy kis idöm akkor jáccottam (nemrég fejeztem abba)

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#1944) Synthwave válasza AMD Power (#1942) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Jó az a single! Nem sokáig maradt végigjátszatlanul...:DDD

De a Doom 3-mal mi a baj?? :F Király az is.

(#1945) Synthwave

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Mintha kissé lehalt volna a totyik... :(((

(#1946) Synthwave

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Nem kicsit, NAGYON...:(((

(#1947) Synthwave

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Dögszagot érzek...
Mi ez az idegesítő zümmögés? :(((

(#1948) Synthwave

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Ehh, most már csak koponyahalom...:(((

(#1949) ollie válasza Synthwave (#1948) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Unatkozol? :DDD

(#1950) Synthwave válasza ollie (#1949) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

:DD
:P

(#1951) sztikac

sztikac
(senior tag)

Ma letöltöttem a Quake4 demóját. Mivel Vistám van nem indult el, fel kellett raknom a 1.3-as patchet hogy fusson. Induláskor azonban kéri a CD kulcsot... Most a patch végett azt hiszi magáról hogy full verzió vagy mi?

(#1952) ollie válasza sztikac (#1951) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Hát ha a demora a full játék patch-ét raktad fel, gondolom az lehet a baj. A patch nyílván egy olyan exe-vel írja felül a demo patch-ét, ami alapból kérne cs kulcsot, hiszen az a teljes játéké.

(#1953) sztikac válasza ollie (#1952) üzenetére

sztikac
(senior tag)

Na ez érdekes lesz :D Patch nélkül nem indul el, patchel full verziónak hiszi magát... így nehéz lesz kipróbálni, remélem nem megvétel után derül ki hogy nem is fut rendesen vista alatt :U

(#1954) Synthwave

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Látom, úgy pörög a totyik, hogy az má' füstöl!

Mi van, mindenkit meglátogattak Szenteste a strogg-ok? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1955) zed01

zed01
(őstag)

Ugye, hogy nagyon jó játék? És ami a legfontosabb, kiadták a linuxos verziót is! Én megmondom őszintén, ezért vettem meg a napokban. Winfos alatt nem jogtiszta kulccsal használtam, igaz csak akkor csak a single playert engedte, ha kiengedtem a netre egyből letiltotta a kulcsot. Ha nem adják ki linuxra valószínüleg sosem veszem meg, de így hatalmas multi csatákat vívunk. A a single player is zseniális. A grafikára sem lehet panasz. Úgyhogy mindent összevetve megérte érte a kiadott pénz.

PS: Tegnapelőtt elkezdtem a single playert du fél ötkor és annyira belemerültem a játékba hogy egyszercsak azt vettem észre hogy mindjárt éjfél.... Kurvajó játék! :C

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#1956) RSZPMN

RSZPMN
(csendes tag)

Miért van az, hogy akármit állítok a játék grafikai opcióján, akkor is olyan a grafika mint pld. a Duke Nukem 3D-ben? Semmi jele a DOOM 3 enginenek! A gépem egy P4 2.8Ghz-es proci, 2GB Ram, HD 3850 videókari. A legfrissebb driverek fent vannak. Xp-t használok. Haver laptopján amiben egy gaygi X1300-as Ati kártya van fut rendesen, igaz nem max. beállításokkal.
Valami opengl hiba lehet?

(#1957) RSZPMN

RSZPMN
(csendes tag)

Senkinek semmi véleménye? Lehangoló..

(#1958) Synthwave válasza RSZPMN (#1956) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Sprite-okra lősz?:DDD
Itt az ideje nVidia-ra váltani.:K

(#1959) atidzsiforc

atidzsiforc
(őstag)

jatszik meg valaki q4et?

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#1960) atidzsiforc válasza atidzsiforc (#1959) üzenetére

atidzsiforc
(őstag)

ok koszihelo

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#1961) banánocska

banánocska
(aktív tag)

Sziasztok! Egy olyan problémám lenne hogy felraktam az említett játékot. Van hozzá magyar felirat. Azt is felraktam. Működik és minden jó de nem tudom hol lehet a feliratokat bekapcsolni. A játékban nem lehet. Esetleg máshol?

+36205329550

(#1962) szeksziboj

szeksziboj
(tag)

Az utóbbi 5 évben egytucat komment, asszem kijelenthetjük, hogy Punk Q4 is dead, béke poraira, stb :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1963) huskydog17

huskydog17
(addikt)

A support ugyan már sok éve halott és megvásárolni is elég nehéz manapság itthon, de én például az elmúlt 1-2 hétben toltam végig és most először.
Igazából nem rossz játék, csak technikailag nem ártott volna jobban odatennie magát a Raven-nek, ugyanis még mindig nem megy menüből a szélesvásznú felbontás, valamint a grafikai beállításokat is sokszor elfelejti. Csak úgy tudtam maxon játszani, hogy manuálisan buheráltam meg a cfg fájlt.
A játékmenet nem rossz, de a játék legnagyobb hibája számomra ,hogy a azok a fegyverek, melyek a régebbi epizódokban a legerősebbek voltak, itt most lepkefing kategória. A játék elején rendelkezésre álló sima gépfegyverrel ugyanolyan könnyű irtani az ellent, mint egy Hyperblaster-rel, tehát ugyanolyan erősek. A 2. részben a Hyperblaster egy félelmetesen, brutálisan erős sorozatlövő volt, itt viszont nagyon gyenge. Ugyanez az érzésem volt a RailGun, illetve a Dar Matter Gun (alias BFG) esetében, ez utóbbi volt a legnagyobb vicc, itt nagyon kiakadtam, ugyanis a legnagyobb és elvileg legdurvább fegyver az, amelyik nem ér semmit. A régi epizódokban egy ellenfél sem maradt talpon ha az ember kilőtt belőle egyet, itt viszont ha csak egy gyenge ellenfelet akarok vele kinyírni, akkor mindenképp a nagy és lassú gömböt pont rá kell lőnöm, ami igencsak nehéz. Ezt nagyon elk*rta a Raven, nem is használtam ezt a fegyvert szinte soha, mert nem sokra mentem vele.
Szintén bosszantó, hogy sokszor egyszerűen olyan sok stroggot küldd a gép a játékos ellen, hogy egy idő után unalmassá, sőt bosszantóvá válik az eszetlen hentelésük.

60fps gameplay videók: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#1964) gerlaip

gerlaip
(addikt)

Ha még van valaki, aki Quake 4-et tolja:

Windows 10 és Geforce 760 GTX, aktuális driverrel minimum grafikát tölt be, hiába rakom maximálisra. Youtube-on látok valami orvoslásfélét, talán a kompatibilitást kell beállítani a programnál.

Van a környéken, aki képben van a problémával?

Szerk.: Jaj, látom RSZPMN ugyanezzel a problémával küzdött. Keresem priviben.
+ indulok a "napi régész" címért :DDD

[ Szerkesztve ]

cybervakond

(#1965) lionshamlet válasza gerlaip (#1964) üzenetére

lionshamlet
(senior tag)

Naja, kedvem támadt a single részhez és nálam is ugyanez.
win10 cfg buherálás utan néz ki vahogy, de laggol.

Vki tud orvosságot erre?

- i7@3632QM
- 8gb ram
- gt 740 2gb

(#1966) batman91 válasza lionshamlet (#1965) üzenetére

batman91
(senior tag)

Én ezt használtam a low res textúrákra és a lag megszüntetésére. A fórumról kiemelve:

If you have not done so already, open Quake4Config.cfg and change values manually as seen below:

seta image_downSizeLimit "256"
seta image_ignoreHighQuality "0"
seta image_downSizeBumpLimit "256"
seta image_downSizeSpecularLimit "256"
seta image_downSizeBump "0"
seta image_downSizeSpecular "0"
seta image_useCache "0"
seta image_cacheMegs "100"
seta image_cacheMinK "30"
seta image_usePrecompressedTextures "0"
seta image_useNormalCompressionLoadDDSForPal "1"
seta image_useNormalCompression "0"
seta image_useAllFormats "1"
seta image_useCompression "0"
seta image_downSize "0"
seta image_lodbias "0"
seta image_anisotropy "8"
seta image_filter "GL_LINEAR_MIPMAP_LINEAR"

Also add this line to make sure your Video RAM is set properly:

seta com_videoRam "1024"

I also recommend copying the same settings above into a text file and then save it as autoexec.cfg. This will ensure the settings are forced at every game launch, just in case something gets changed for some reason.

Make sure you disable multi core rendering, vsync, and antialiasing - these settings can cause FPS drops on new systems.

And one final note is to make sure you have no other windows open on your desktop when launching the game. I discovered performance issues and FPS drops specifically when any Steam window was open on the desktop when launching the game. This seems to be limited to Windows 10 but I cannot confirm on other OS's. In any case, launch the game from a shortcut so you don't have any steam Windows open during launch.

Let us know if this works for you.

edit: just wanted to add that the game is capped at 62 fps and although this value can be changed, it is tied to the renderer, meaning a higher FPS will literally speed the game up - this can cause crashes and possible overheating of the GPU - don't do it! you can view your fps in game with the command com_drawFPS 1

Remélem segít neked, egy próbát mindenképpen megér. Elvileg ugyan ez működik a Doom 3-nál is, ha valakinek azzal is adódna baja.

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#1967) lionshamlet válasza batman91 (#1966) üzenetére

lionshamlet
(senior tag)

Köszi, ezt ha jól emlékszem már próbáltam a Quake fórumról.
Vagy vmi hasonlót, de nem lett tökéletes, a lagg megmaradt-

Aztán egy mod oldalról találtam egy 15 mb-os realistic shader modot, azzal marha jól nézett ki, de a menüben és a játékban a szöveg strogg módra váltott, illetve ablakban futott nem is teljes méretben.

Majd most egy 3.1gb-os Hi-Def 0.70 verziót használok, itt minden jó lenne ha nem laggolna.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake 4
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.