Új hozzászólás Aktív témák

  • PaJa1

    őstag

    válasz DM-Fan #12983 üzenetére

    Akkor kisebbség vagyok :D
    Játszottam XBOX-szal HALOt főleg, 360al csak egy kis GTA4et, PS3on leginkább GT5P, de volt Resistance, Vegas2, Heavenly Sword, Uncharted meg még sok minden, havernak sok játéka volt, nála játszok néha még most is :) . PCn gamepaddal autóversenyt és konzol átiratokat játszottam. Tehát már próbáltam megszokni a gombás irányítást, tudom milyen.
    Addig nem is volt baj amíg nem kellett precíz mozdulatokat csinálni, de célozni, finoman mozgatni a gombákat most sem tudom, gamepaddal nem is tudok gyors kört menni autoversenyben. Szerencsére már van kormányom, azzal kb. 1 hónapba telt mire ráéreztem az ízére, bár azzal inkább a bátorságom volt kevés, nem engedtem ki annyira az autót mint előtte és a beállításokkal is többet kellett bajlódni mint egy gamepadéval. A verekedős, hentelős, mászkálós játékok viszont a legjobbak paddal :)
    Ha meglesz a saját PSem akkor fogok még próbálkozni célozni kontrollerrel, de nem látok rá nagy esélyt, hogy beletanuljak.

    (#12985) kelzsoca
    Gran Turismoban is?

    [ Szerkesztve ]

    A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Új hozzászólás Aktív témák