Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    Most nézem, még a legkisebb "tanyanet" kategóriájú szolgáltató DOCSIS 3.0 hálózatán is jobb feltöltési sebességet adnak az internet mellé, mint a PR-nél.
    http://www.dualplus.hu/wp-content/uploads/2019/11/NET-d%C3%ADjt%C3%A1bla.pdf

    Igaz az ár nem valami baráti, de nem is egy nagy cég, meg gondolom normálisabb minőséget és rendelkezésre állást produkálnak, mint a PR, nem tudom ki mit tapasztal, de az utóbbi 1 évben én nem vagyok megelégedve a szolgáltatás minőségével, a Telekom optika meg sajnos még sehol nincs.
    Még ha a sebesség meg is van, a válaszidő néha valami borzalmas és nem a kábelhálózattal van gond, hanem az egyik központi routerüknél ugrik meg jobban a válaszidő, gondolom főleg az online oktatás, meg Home Office miatt, de ez nem kifogás, ugyanis akkor is igazán lehetne már egy normális routerük, ami megbirkózik a feladattal, mert ez így egyszerűen szánalmas és főleg a külföldre irányuló kapcsolatok esetén, mondjuk most még egy fokkal jobb, mint egy fél éve, mikor csak esténként volt használható, annyira megugrott a válaszidő, gondolom valamit csináltak akkor, de örülnék ha végleg megoldanák ezt a problémát, meg ha helyileg bővítenének is, mert azért letöltési sebesség is be tud esni 80 Mbit/s alá elég sokszor.

    Mondjuk lehet csak nekem vannak ilyen problémáim, de akkor is elég bosszantó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák