Új hozzászólás Aktív témák

  • mohus

    csendes tag

    válasz mona01 #35 üzenetére

    TXP42G30E
    Én csak ajánlani tudom. Sokan elfelejtik a sok szmartozás és háromdézés mellett az alapvető dolgot. Televízió adjon szép képet, minden szögből. Ha bemész valahova ahol a középkategóriás tévék vannak kirakva, akkor ez az a típus aminél azt mondja az ember, "hú de szép a képe".

    Digitális adások , ami HD is az lemászik a képről. Az SD analóg adás ezek után elég fájdalmas. Ugyanígy egy PS3 konzol egy GT5-tel csak a döbbenetet jelentik pl nekem aki ennyiért 10 éve vettem az akkor etalon középkategóriát jelentő 72cm 100Hz Flat TV-t.

    A hangja is teljesen korrekt szerintem, ahhoz képest, hogy egy deka hangfalat nem látsz.

    Design szintén bejövős, állványos összeszerelés 5 perc kb.

    Megnéztem minden lehetőséget, hogy legkényelmesebben lehessen letöltött anyagokat legszebben megnézni. Ebből a legjobb megoldás a laptop - wireless router - PS3 media szerverrel és egy PS3, itt a kép és a feliratkezelés is tökéletes. Tehát semmi más nem kell csak laptop és egy PS3, szerencsémre a ház építésekor a TV box mögé is tettem LAN csatlakozót így a TV-t arra dugtam rá.

    A PS3 média szerver program érdekes módon a TV-t is azonnal megtalálta, a lejátszás is elindult, felirat is jó volt, ám a képarányok beállítása szűkös és a kép minősége sem a legjobb, leginkább interlaced benyomást keltett.

    USB-ről se feliratkezelés, se jó képminőség. Ugyanaz a Game Of Thrones vagy Walking Dead epizód egyszerűen szétmosódott ilyen lejátszáskor.

    Viera Connect jópofa próbálkozás - de közelébe sem jön egy laptopos böngészésnek. Egy Blackberry Torch vagy Ifón is kenterbe veri, tablet szintúgy.

    FPS-t, RTS-t Sturmovikot PC-n, a többit konzolon!

Új hozzászólás Aktív témák