Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz mp54 #25275 üzenetére

    Ez a része már megoldódott.Köszi. :)

    (#25284) Hsanyika1
    :Y Tényleg ott a plusz 10000. :F

    1.Mennyire tenne rosszat a TV-nek ha mondjuk naponta áramtalanítva lenne?Csak mert mániákus "áramtalanító vagyok.Egy részt energiatakarékosság, másrészt a különböző elektromos hullámoktól való írtózás miatt.
    Konkrétan arra gondolok, hogy TV kikapcs, oldalsó főkapcsolóval is kikapcs, és a kapcsolható elosztót is lekapcsolom.(Többek között ebbe van beledugva a wifi-m is, meg a modemem)

    2.Frissítettem a viera-t, és kicsit másabb lett a hangosításnál megjelenő csík, illetve egy sima mkv filmnél nem tudom a képi beállításoknál elérni a THX módot.Ez a film miatt van, vagy mert lefrissítettem?Csak mert mondjuk analóg adásnál látom a THX módot.Ebben az esetben mit használjak?Gondolom a dinamikus az sz@r, ez látszik, mert samsunggá változik a TV-m tőle :) a normál kellemesen árnyalt, a mozi viszont megint egy kicsit élesebb színekkel játszik.A normál lesz a helyes választás ugye?

    3.előzmény
    A 3 csatornán van már hang, de a többi még mindig nem látszik, illetve a 3 csatorna is elég fosul jelenik meg.Ugrál, csikoz stb..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák