Új hozzászólás Aktív témák

  • sullerj

    tag

    válasz CarajoEsp #77730 üzenetére

    Rengeteget nézegettem ezt a kategóriát/típust, míg végül egy idősebb polo lett végül egy hónapja amit megvettem, ettől kicsit drágábban, de kb harmad-feleennyi futással. Ezek az képek kb semmit nem mondanak/mutatnak (én nem tudtam hd-ban megnézni), személyesen kell látni: volt olyan autó amit megnéztem, fotókon ettől "szebbnek" mutatott, de számomra elfogadhatatlan módon le volt lakva: összekarcolva, ajtó és egyéb kárpit helyeken beleívódott kosz, szag, stb. Nekem is bézs belsős van, ennél különösen fontos, hogy mennyire van/volt lelakva, vagy esetleg huzat nélkül használva, ez a barátnődnek is szempont lehet, meg neked is, hogy új huzatvásárlással és teljes kozmetikával kell-e kezdened. Vidd el a leányzót is, ha fanyalog, akkor kérdezd ki őszintén, miért teszi. Ha rendben van az autó, szerelővel át/megnézetni sztem alap.

    Gyakorlati dolgok: vegyesben kis klimával nekem 8-ra jön ki a fogyasztás és nem taposom neki. A vezérlésről nem ír semmit, érdemes rákérdezni, az vizpumpával, görgőkkel munkadíjjal egyebekkel száz körüli tétel, ha nem az autoszerelő haver/rokon csinálja meg. Egyelőre ennyi jut eszembe.

Új hozzászólás Aktív témák