Új hozzászólás Aktív témák

  • misimagaki

    aktív tag

    válasz <>jana<> #1057 üzenetére

    Szia!

    Az nagyon jó lenne. Még beszéljünk róla addig. Egyébként Te merre laksz? Kitalálunk valami köztes helyszínt és ott találkozhatnánk.
    Sajnos minden csak feltételes mód, mert lányom megint kórházba került, de remélem hétvégéig haza engedik. :((

    Az az igazság, hogy én ma többször meglepődtem. így a hóesés közepette. Az első volt az ABS működésének mikéntje, a másik valami eszméletlen hang, mint amikor leszakad a kipufogó egyik felfüggesztése és verődik az alapjárati rezonanciától a kocsi aljához. Aztán ez megszünt, és azóta sincs? :Y Érthetetlen.

    A másik, hogy kigyulladt a - idézem a könyvből - Elektronikos motorvezérlés lámpa. Fejből mindjárt rávágtam, hogy hűtőrendszer, és bevillant, hogy tegnap jártam a motortérben, és kevés volt a hűtőfolyadék szintje a kiegyenlítőtartályban. Nosza vettem fagyállót, és feltöltöttem. Elaludt, pedig a könyv szerint nem ezt kellett volna tennie. Most akkor hogy is van ez. A könyv szerint csak korlátozott közlekedés válik ilyenkor lehetővé. Hát nem tudom.... :DDD :DDD :DDD :DDD

    Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

Új hozzászólás Aktív témák