Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    azért érdekelne a gewinde téma, mivel lenne egy felújított KW teljes állítható futómű eladó facen, 65k irányárban.... nekem gyanúsan olcsónak tűnik, de ha azt nézem, hogy kedvezménnyel a két új hátsó lengéscsillapítóm 24k lesz, akkor effektíve 40kba lenne a KW futómű.... pusztán ezért gondolkodtat el, de ha olyan lesz akár 4-5cm ültetéssel is, amit sok helyen látok, hogy "pattog" nem tud rendesen "kirugózni" akkor el is vetem az ötletnek még a gondolatát is, mivel azoktól irtózom, mikor látom, hogy ott ugrálnak benne az emberek amikor átmennek bármilyen kis útegyenetlenségen

    és egy másik tévhit ill. nem tévhit: jobban fogja tartani kanyarban az autót? szóval előbb lesz szűkebb keresztmetszet a gumi ill. a poros út, mint gyári futóművel?

    igazság szerint jobb lenne az állítható, mert oda tekerem ahova és azt mondták egyen-ketten (és én is, mert az otc nagyon nyomatta ezeket a futóműveket), hogy elég jófélék ezek.... csak picit tartok tőle, hogy használt -igaz felújított- de a másik felvetés pedig egy fix rugószett betétele, de azt ugye nem tudom állítani (de ki tudja, hogy mennyire tekergetném év közben) :)

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák