Új hozzászólás Aktív témák

  • t_a_m_a_s

    őstag

    válasz Freddy76 #62619 üzenetére

    3.: És sokan pont ezért nem mennek ki. Itt vagyok pl én a kisautómmal. Tartom a kb szabályos, óra szerinti 130-135 km/h-t. Erről még rendeset kell lessítani ha a tömött 90-10 km/h-s külső sávba ki akarok sorolni, utána viszont kell hely és idő, hogy visszasorolva újra felvegyem a 130-135-öt. mert ugye az 1,4 benzin nem egy erőgép. Ha látom, hogy van egy elég fasza, többszáz méteres sor, majd egy kis szünet ahol én ki tudnék menni (de te mondjuk nem tudnál kívülről szabálytalanul megelőzni), majd ismét hosszú sor, nem megyek ki. Lehet hogy te vagy annyira intelligens jóarc hogy ezt felméred, belassítasz 170-ről és elvagy mögöttem még 1,5 percet 130-al, de kurva sokan nem azok, és tolnak-villogtatnak.
    Persze ha én ezt nem 130-135-el, hanem 110-115-el csinálnám, akkor szarjak sünt, egyértelmű.

    De ezek a szabályértelmezések is... Van a tipikus állatfaj, a cégesoktáviás. Lehetne focusos, mondeos is, de az octaviás a legjellemzőbb. Geci mód siet mindenhova, a paripa relatíve tud menni mert 1,9 tdi, megy is mint a barom, tol le mindenkit, mindenhonnan. Még a bmwst is. Mert ő siet, gdp-t termel valamelyik nagy építőipari cégnél, ne tartsad fel. Namost őt gyakorlatilag mindenhol feltartod :) Volt már, hogy nem lassú cimborám a nem gyenge és nem kicsi GL-el elengedte 150-nél (mert kivillogták a külsőbe), aztán visszament mögé, és feltolta a csávót pestre :) Biztos nem lehetett túl jó érzés 170-es tempóban a picsájában egy GL-el közlekedni...

    Amúgy meg jön a karácsony, látszik hogy mindenki ki van már feszülve, de még egy utolsót csavarnak belőle a melóban, ajándékokat is meg kéne venni, oda kellene jutni a gyereknek az évzáró spotreseményére, az ovis karácsonyi ünnepre stb, ezért szétkúrja az embereket az ideg hogy mindezt hogy logisztikázzék ki, és feszkó levezetésnek mindenhol egymásnak esnek... Lassú Víz sem az a fajta srác, aki ne bírna egy fél megyeri hídnyit 80-al menni, akkor is ha ott a 100-as tábla és igaza van, mehetne 100-al is...

    [ Szerkesztve ]

    Holnap majd jól beletépünk...

Új hozzászólás Aktív témák