Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz #40935168 #542 üzenetére

    Na, mire ezt végigolvastam, lejárt a szerkesztési idő.

    Volt nekem is lázadós korszakom, szigeteltem még a hőskorban, voltoztam szintén a hőskorban, körbestoppoltam fél európát, az egész Székelyföldet, hosszasan elmékedtünk tábortűz körül idegen holland "kollégákkal", és szerettem mindenkit, és rohadt büszke voltam, hogy én biza nem vagyok benne egyik skatulyában sem. És én is elmélkedtem, mondtam és gondoltam nagyokat, voltam a világ legbölcsebbje.

    Nem volt jó, csak azt hittem, akartam hinni, hogy jó volt. Én akarom a civilizációs filtereimet, nem akarok abszolút nyitott lenni, nem akarok mindent és mindenkit beengedni. Most Skatulyáim vannak, dobozaim, és én ezekben érzem jól magam. Nem akarok kitörni belőlük.

    Az pedig nem baj, hogy nem szereted a sört, én megiszom a tiedet is, a 10 istenkirályházipáleszből pedig valóban szar 9, ezért nem iszom pálinkát, csak itthon.

    Szerk.: nem tettem félre, én eladtam mindent, mire jöttek a rendőrök. Ja, de még azzal sincs bajom amúgy, ha elpattan egy-két spangli, bár én soha semmilyen körülmények között nem próbáltam ki egyszer sem, mert rengeteget röhögök meg káromkodok tőle.

    [ Szerkesztve ]

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák