Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t_a_m_a_s

    őstag

    Köszi Urak, látom nem csak én rühellek borotválkozni:) Mondjuk nekem annyi szerencsém van, hogy nyugodtan járkálhatok 3-5 napos borostákkal, nem úgy mint pl Freddy, gondolom te azért nem mehetsz tárgyalásra bűnöző-borostás pofával:)

    Freddy: B+, a Fuji borotva csak most esett le, hogy átverés, Pite cinkelés akar lenni ;] :DDD Reggel van még, no... :)

    TayRol: bakker, jó cuccnak néz ki, de ennyi pénzt egy összegben én az életben nem fogok borotvára költeni...

    Byk: Nem volt magas labda, van amikor ezt csinálom, letolom az egész arcom a legrövidebb szakállnyírómmal, aztán hagyom 1-2 hétig. Csak az asszony mindig háborog érte, mert ő ezt a körszakállas megoldást favorizálja. Borotválkozni egyszerűbb lenne akkor már úgy, hogy az egész pofámat letolom, az 1-2 hetes borosta/szakáll meg nagyon kiemeli a tokámat :))

    Ahogy látom a többség maradt a pengés megoldásnál és a heti 1-2 borotválkozásnál, lehet hogy ez is a leg költséghatékonyabb és pofakímélőbb megoldás, akkor valszeg ez marad.

    Holnap majd jól beletépünk...

Új hozzászólás Aktív témák