Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz Balinov #2213 üzenetére

    Hallal még nem, itthon elég nehéz normális áron normális halat találni... Amúgy érdekesek ezek a pie-ok, szerintem nem mondhatjuk egyik receptre sem, hogy az az igazi. Ez tipikusan az az étel, amit abból rakott össze a skót/ír/angol parasztasszony, ami volt otthon...

    Levessel azért szeretem összefőzni, mert olyan krémesen, telten szaftos lesz tőle. De ha nincs otthon leves, az sem baj...

    Az a Guinness storehouse nagyon bejövős volt. Voltam pár sörgyárban, de messze ez a legjobb, tényleg fél napos program, nagyon klasszul van megcsinálva. A látogatás végén ráadásul sikerült berúgni... Többen mentünk, menet közben kicsapoltuk magunknak a söröket a jegyekért (ugye választhatsz, hogy menet közben "megtanulsz" csapolni, vagy a végén a kilátóban iszol egyet), felmentünk a kilátóba, ott megittuk az asszonyok söreit (enyém nem szereti a barnát, haveré éppen várandós volt), néztük a sötétedő Dublint. Egyszer csak ajtó nyílik, csapat amerikai turista berongyol, idegenvezető leteszi a jegyeket a pultra, csapos elkezdi kicsapolni a söröket. Közben a vezető magyaráz, mutogat, hogy mi merre, a sörök meg szépen sorban gyűlnek a pulton, de az ami nyuggerek nem veszik el. Egyszer csak elindulnak csapatban a lift felé, és elmennek. Csapos néz bambán, mi is, majd csapos megvonja a válát, és int nekünk. Fejenként 4-4 sört engedtünk rá az előző kettőre.

    Persze az utolsóban már nem sok bubi volt, de nem is került 5 euro 50 centbe :DDD .

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák