Új hozzászólás Aktív témák

  • spanyoll

    addikt

    Na eladtam a 35ost ... egy katasztrofa volt. Emberunk rogton azon sirt, hogy jaj nincs hozza tok (az a neoprem vagy milyen szutyo), mert, hogy o mindent abba hord. Mondom nincs, de ezt eddig is tudta. Utana kezdodott a buli, belekotott mindenbe, minden olyan apro esztetikai hiba ami nem is hiba hatalmas problema volt neki, stb stb. Utana jott a tulexpozott kepes tortenet. Tulexposak a kepei, nezzem meg (d7k). Nezem, tenyleg vilagosabb, expo korrekcio kikapcsolva, wtf szitu. Mondom itt egy rendes gep, nezze meg azon is. Nalam semmi baj. Erre kideritettem, hogy a vaz jpeg motorja van neutralra beallitva, +brightnessel es -ba huzott kontraszttal. Persze fogalma sem volt, hogy ez mi. Mindegy. Erre kinyog egy 35os arat (42ert hirdettem). Mondom ne bohockodjunk kerem, nagyon max 38ert adom. Kb fel ora fejvakaras utan megkapta 37ert, mert kell a cash a 17-50re es ennek a penze nelkul macera lett volna nagyon. Persze a vegen meg en voltam a fasz ki nem mondva, de en elmondtam neki, hogy ha ennyi baja van, akkor ne farasszuk egymast, keresunk mindketten szimpatikusabb megoldast (szimpatikusabb emberekkel ... :DD ) No mindegy, ha minden jol megy nemsoka bodottag lesz :)

    "Super perfundo on the early eve of your day."

Új hozzászólás Aktív témák