Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz Larry303 #10388 üzenetére

    Horgászás még mindig nem adja, nem unalmas?

    "a fotoim meg legyenek olyanok, hogy amikor azt visszanézem, törjön elő belőlem az az érzés ami akkor ott rávett, hogy megörökítsem :)" Ezzel egyet tudok érteni, nekem is ez a célom. A fejlődés dettó, óriási a különbség az első és a mostani képeim között. Emlékszem, mennyire odáig voltam anno ettől a képtől... Még most is imádom, a hatalmas kék szemei miatt, de már látom azokat a technikai hibákat, amiket most nem követnék el...

    Más: azt már látom, hogy nem fogok a Manóval focimeccset nézni, így aludt be rajta... Feleségemmel sokáig fent voltunk, Julcsi reggel hatkor kelt, mi ketten két holdkórosként jártunk egész délelőtt, alig vártuk, hogy délben aludjon. Persze nem tette meg, viribült egész nap, végül feleségem elaludt, én meg játszottam Julcsival a nappaliban. Leült szépen "főzőcskézni" a kanapén, én meg elkezdtem bambulni a focit a tévében a kanapé előtt ülve. Egyszer csak hallom a szuszogást...

    Szerk: Tamás_, Necro, Zéé: +1. Zéé, legközelebb gyere el, ha összefutunk valahol.

    [ Szerkesztve ]

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák