Új hozzászólás Aktív témák

  • PRO-peller

    senior tag

    Ó de meg vagyok elégedve a flame-mel amit generáltam. Szépeket irtatok.

    Én is csak a dokumentálás felől közelítek. A hobbi kép is előfordul, de igen ritka. Nem megyek témakareső túrákra.

    A filmezés engem nem érintett meg pedig volt rá lehetőség. Szuper8, szmena megvolt, tükrös is volt a kezemben sokszor, de nem az enyém volt. Aztán snitt, majd jött a digi, kompakt, kompakt, aztán kompakt, rádöbbenés, h elérhető áron szebb is van (tükrös). Csakhogy most a hová tovább kérdés felvetése íratta velem az előbbi hsz-t. Technikailag nem érzek újabb áttörést. A nagyobb váz v drágább obi egyszerűen felesleges a használati szokásaimban. Igaz most is vettem 1 fgépet, de mardos a gondolat, h fölösleges. Kissé kütyüb*zi lettem (voltam). Igazából piszok jók a mai fgépek nagyon szerethető kütyük. "Megütközéssel" látom, hogy értéktelenedik el az a technika, ami pár éve szuper volt. Ez sokszor ismétlődött a történelemben, nem ez a lényeg, hanem az, h az "öregebb" vázak és üvegek használhatósága egyre kevésbé csökken, ettől az újabbak már egyre kevésbé érdekesek. Tehát nekem "laposodás" érzetem van, pedig vadi új fgép vásárláson estem át nem régen.

Új hozzászólás Aktív témák